Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamienniki perfum (nie podróby!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamienniki perfum (nie podróby!) (/Temat-Zamienniki-perfum-nie-podroby-143573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - mahuzz - 19-03-2017 20:41

@[kbermes] nie wysłał katalogu pomimo tego że był online, dostałem go natomiast od jednego z kupujących i katalog jest zerżnięty prosto ze strony Ambra, tylko wycięty i spakowany do .rar.

http://www114.zippyshare.com/v/lrLbI7O5/file.html

Krótko mówiąc - pośredniczy, zabiera kasę - kto chce, niech kupuje. Kupując na laneperfumy.pl przynajmniej nie przepłacicie Smile

Pozdrawiam


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 19-03-2017 20:54

Jeszcze raz powtarzam, proszę zauważyć, że katalog dostępny na stronie firmy Ambra nie pokrywa się do końca z oferowanym przeze mnie towarem. Proszę jeszcze raz porównać katalog dostępny na stronie Ambry z moim i dopiero potem wprowadzać w błąd moich klientów. Dla przykładu, firma Ambra oferuje zapach Clinique Happy, którego ja nie mam w swojej ofercie (w katalogu na stronie Ambry ten zapach jest uwzględniony, natomiast w moim już nie). Inaczej nie jestem w stanie udowodnić, że zapachy które sprzedaję nie mają nic wspólnego z firmą Ambra.


Zamienniki perfum (nie podróby!) - Hybrid1990 - 24-03-2017 20:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.