Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamienniki perfum (nie podróby!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamienniki perfum (nie podróby!) (/Temat-Zamienniki-perfum-nie-podroby-143573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - Fudal94 - 14-03-2017 19:36

gośc nie odpisuje na pw, nie wsyla katalogu wtf?


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - sulliwan93 - 14-03-2017 22:17

Mi też nie odpisał. Od wczoraj. Sprawdź pw. Masz pełną skrzynke.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - fracek8 - 14-03-2017 22:24

Prosiłbym o katalog.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - Kapka - 14-03-2017 22:26

Ja tez poprosze katalog


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 15-03-2017 17:34

Do końca dzisiejszego dnia wyśle wszystkim katalog.
[edit]
Zdaje się że wszystko wysłane Smile Jak ktoś jeszcze nie dostał ode mnie odpowiedzi, bardzo proszę przypomnieć się na PW - skrzynka wyczyszczona.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - Czmiel - 16-03-2017 22:18

Poproszę o katalog na pw jak i szybki kontakt, myślę że wyniknie z tego coś miłego. Smile
Edit. Kolega ogromnie sympatyczny, próbka zamówiona, dotrze to pojawi się recenzja z mojej strony. Huh


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - mahuzz - 19-03-2017 17:31

Witam, ja nie wiem, nie zamawiałem od @[kbermes] niczego, jednak perfumy wyglądają identycznie jak te kupione na Ambra (laneperfumy.pl).
Autor tematu z tego co widzę narzucił sobie niemałą marżę.

Ostatnio właśnie ze strony powyżej złożyłem zamówienie, dostałem coś takiego:

[Obrazek: 1.jpg]

Butelki nie odbiegają od tych, przedstawionych w kilku postach powyżej Smile

Kurier u autora tematu - 13zł, a na stronie:

[Obrazek: 1.jpg]


Oczywiście mogę się mylić, może jestem niedoinformowany w temacie i właśnie robie z siebie debila - ale wszystko wygląda identycznie, z dodatkowymi pieniędzmi za pośrednictwo autora tematu. Sugeruję nie przepłacać Smile W razie mojej pomyłki - przepraszam i proszę o usunięcie posta.
Pozdrawiam!


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - kbermes - 19-03-2017 17:43

(19-03-2017 17:31)mahuzz napisał(a):  Witam, ja nie wiem, nie zamawiałem od @[kbermes] niczego, jednak perfumy wyglądają identycznie jak te kupione na Ambra (laneperfumy.pl).
Autor tematu z tego co widzę narzucił sobie niemałą marżę.

Ostatnio właśnie ze strony powyżej złożyłem zamówienie, dostałem coś takiego:

[Obrazek: 1.jpg]

Butelki nie odbiegają od tych, przedstawionych w kilku postach powyżej Smile

Kurier u autora tematu - 13zł, a na stronie:

[Obrazek: 1.jpg]


Oczywiście mogę się mylić, może jestem niedoinformowany w temacie i właśnie robie z siebie debila - ale wszystko wygląda identycznie, z dodatkowymi pieniędzmi za pośrednictwo autora tematu. Sugeruję nie przepłacać Smile W razie mojej pomyłki - przepraszam i proszę o usunięcie posta.
Pozdrawiam!

Znam już firmę Ambra, złożyłem już kiedyś u nich zamówienie, by porównać zapachy jednakże moim zdaniem są bez porównania z tymi ode mnie. Moim zdaniem zapachy są rozcieńczane, a pod koniec "pachną" samym alkoholem. Flakony są takie same, bo pochodzą z jednej firmy. Proszę zwrócić uwagę, że nie wszystkie zapachy dostępne na stronie firmy Ambra są uwzględnione w katalogu, co może sugerować niepewne, mieszane źródło pozyskiwania. Moje zapachy są sprowadzane z hurtowni, która sprowadza zapachy bezpośrednio z Francji. Na Polskim rynku jest wiele firm oferujących lane perfumy, mają różne ceny, a flakony również wyglądają tak samo. Najważniejsza jest jakość zawartości, a nie wygląd flakonu. Myślę, że moje ceny w porównaniu do jakości zapachów nie są wielce wysokie.


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - mahuzz - 19-03-2017 18:02

Podeslesz katalog na priv?


RE: Zamienniki perfum (nie podróby!) - koneser00 - 19-03-2017 18:25

Poprosze Katalog na pw