Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią (/Temat-Zarabianie-na-Allegro-bez-inwestycji-lub-z-nia-143471)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - Richlook - 28-01-2017 12:44

@dark, a jakie koszty wziąłeś pod uwagę skoro Ci się to nie kalkuluje?


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - USA - 28-01-2017 12:46

Fajnie wszystko opisane ale niestety .....

Nie tak dawno wstecz równierz zajmowałem się dropshippingiem na allegro, i robiłem jak powyżej autor napisał.
Niestety allegro po jakiś dwóch miesiącach za życzył sobie faktury na wszystkie sprzedawane produkty, aby potwierdzić ze posiadam te produkty. Faktur brak i to zaowocowało banem. I sprzedawanie się skończyło niestety.


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - KubereK - 28-01-2017 13:27

co do DG, to słyszałem że w sumie eliminowanie konkurencji na Allegro czasami polega na takich donosach XD ale no nie wiem jak tam jest naprawde.


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - adamcio99922 - 28-01-2017 14:00

TO się zawsze kalkuluje i zawsze się będzie opłacało! Big Grin

Aczkolwiek bez działalności to nie przejdzie i nie polecam nikomu głupiego pomysłu z próbą bez DG.

Ps. Jak ktoś chce patent na rozliczenie z US jak ma DG to zapraszam na PW Jerk2


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - radmatuszewski - 28-01-2017 14:45

Dodałem do potrzebnych rzeczy, działalność gospodarczą.


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - ktosiek - 29-01-2017 03:40

Tak teraz sobie czytam... A co jakbym poprostu zamówił sobie jakąś rzecz z np. BG, doszłaby do mnie po czym wystawiłbym ją na Allegro - chyba do sprzedaży pojedyńczych sztuk co miesiąc nie trzeba DG, chyba że się mylę?


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - Itachi198 - 29-01-2017 05:29

(29-01-2017 03:40)ktosiek napisał(a):  Tak teraz sobie czytam... A co jakbym poprostu zamówił sobie jakąś rzecz z np. BG, doszłaby do mnie po czym wystawiłbym ją na Allegro - chyba do sprzedaży pojedyńczych sztuk co miesiąc nie trzeba DG, chyba że się mylę?

Sama chęć zarobkowania upoważnia do założenia DG. Nawet gdy sprzedaż jest prowadzona w sposób sezonowy. Niestety ale jeśli nie planujecie wyciągnąć przynajmniej tych 2-3 tys miesięcznie to lepiej odpuścić.
Witamy w Polsce Sex


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - ktosiek - 29-01-2017 06:46

(29-01-2017 05:29)Itachi198 napisał(a):  
(29-01-2017 03:40)ktosiek napisał(a):  Tak teraz sobie czytam... A co jakbym poprostu zamówił sobie jakąś rzecz z np. BG, doszłaby do mnie po czym wystawiłbym ją na Allegro - chyba do sprzedaży pojedyńczych sztuk co miesiąc nie trzeba DG, chyba że się mylę?

Sama chęć zarobkowania upoważnia do założenia DG. Nawet gdy sprzedaż jest prowadzona w sposób sezonowy. Niestety ale jeśli nie planujecie wyciągnąć przynajmniej tych 2-3 tys miesięcznie to lepiej odpuścić.
Witamy w Polsce Sex
Czyli, że mam sobie np. 10 przedmiotów które poprostu chce sprzedać, wystawiam na Allegro i muszę założyć DG? Jak to nie ma sensu przecież.


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - adik7276 - 29-01-2017 10:50

Co do samego tematu odradzam bez działalności. Prędzej czy później US się dowali, a na allegro panuje ciekawa moda na eliminowanie konkurencji, a konkretniej chodzi o donoszenie. Wielu jest sprzedawców na allegro którzy zaniżają ceny ponieważ nie prowadzą DG, a wtedy uczciwie zarabiający i płacący podatki na tym traci ponieważ jego towary są droższe co jest oczywiste biorąc pod uwagę fakt jakie opłaty wiążą się z prowadzeniem firmy.

Gdyby ktoś wpadł na pomysł dorobienia sobie w ten sposób bez DG to niech lepiej przemyśli to 10 razy i zastanowi się jakie konsekwencje mogą z tego wyniknąć.


RE: Zarabianie na Allegro bez inwestycji lub z nią - Richlook - 29-01-2017 12:31

@ktosiek, a miałaby być to sprzedaż jednorazowa?