Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Pomysł PPI (/Temat-Pomysl-PPI-143433)

Strony: 1 2


RE: Pomysł - furmanfurman - 27-01-2017 21:17

(27-01-2017 17:55)trybulski napisał(a):  Ile na tym wyciągasz na miesiąc?

Tak na prawdę to zależy od wielu czynników, m.in klientów, poziomu rozbudowania miasta I zaangażowania. Mój rekord w jeden miesiąc to było 2500zł, a tak po za tym to koło 500 zł jakieś wpadnie ale to też nie zawsze


RE: Pomysł - fotek007 - 28-01-2017 00:55

polecam ci serwis perinstallbucks 0,15 $ za instalacje z polski ponad 50 groszy


RE: Pomysł - full2000 - 01-02-2017 23:59

(28-01-2017 00:55)fotek007 napisał(a):  polecam ci serwis perinstallbucks 0,15 $ za instalacje z polski ponad 50 groszy

Po ostatnim "kwasie" właściciela serwisu perinstallbucks (mam tutaj na myśli upadek drugiego serwisu ppi tego samego właściciela a mowa tutaj o paypermac.com) zdecydowanie odradzał bym właśnie ten serwis. Bezpieczniejszą opcją na dzień dzisiejszy jest CInstaller (link do tematu).


ps. Do autora tego wątku - polecam Ci zapoznanie się z moimi tematami np. opisującymi PPI (znajdziesz je na tym forum, m.in. dział PPI).
Wrzuciłem także dwa poradniki do zarabiania na PPI. W razie problemów ze znalezieniem mogę porzucić linki. Serdecznie pozdrawiam Smile


RE: Pomysł - fotek007 - 07-02-2017 00:12

witam , obydwa serwisy tj. perinstallbucks.com + paypermac.com dzialaja jak najbardziej wporzadku i nikogo nie oszukali, czlowiek powyzej wypisujacy totalne bzdury pisze to po to abyscie rejestrowali sie pod jego linkiem w innych serwisach PPI, czlowiek ten nie ma zadnej praktycznej wiedzy, a zarobkami ktorymi moze sie pochwalic...sa to zarobki mizerne..nie polecam.


RE: Pomysł - full2000 - 09-02-2017 23:47

(07-02-2017 00:12)fotek007 napisał(a):  witam , obydwa serwisy tj. perinstallbucks.com + paypermac.com dzialaja jak najbardziej wporzadku i nikogo nie oszukali, czlowiek powyzej wypisujacy totalne bzdury pisze to po to abyscie rejestrowali sie pod jego linkiem w innych serwisach PPI, czlowiek ten nie ma zadnej praktycznej wiedzy, a zarobkami ktorymi moze sie pochwalic...sa to zarobki mizerne..nie polecam.

Serwis ppm jakiś czas nie działał a kilku użytkowników zgłaszało problemy z wypłatami, nie musisz z tego powodu napinać w każdym poście działu PPI Smile

Założyłeś nowe konto na tym forum tylko po to by oczerniać innych użytkowników i konkurencyjne serwisy. Znawca ppi z kilkoma postami na koncie.

Moje zarobki są mizerne a twoje z tego co widzę w ogóle nie istnieją co pokrywa się również z twoim brakiem wiedzy Smile


RE: Pomysł - ziomek888 - 10-02-2017 00:08

wypisujesz te bzdury full2000 po to aby zlapac poleconych ?

to masz z poprzedniego copy/paste

dlaczego piszesz ze to nowicjusz ? z tego co widzialem w chatboxie ten czlowiek w ppi zarobil ponad milion zlotych "http://zarabiam.com/chatbox//archive.php?page=18" + dodał zdjecia screenow z banku i staty z programu partnerskiego (screen z deutsche banku polska wersja sam widzialem) i inni byli pod wrażeniem... zreszta poczytaj .. hm wiec raczej nie musi polecac takich poradnikow jak ty Big Grin bo z poleconych nie zarabia..

dlaczego piszesz ze serwis nie dzialal ? jesli mi nie dzialał 2 godziny ? a leady i tak zostaly naliczone..wiec zadnej straty nie mialem, screen z wyplaty z dzisiaj..

wedlug mnie piszesz klamstwa po to aby przyciagnac poleconych do siebie i do swojego programu ktory polecasz..na dluzsza mete tak sie nie da niestety..


[Obrazek: paypermac.png]


RE: Pomysł - full2000 - 10-02-2017 00:27

(10-02-2017 00:08)ziomek888 napisał(a):  dlaczego piszesz ze to nowicjusz ? z tego co widzialem w chatboxie ten czlowiek w ppi zarobil ponad milion zlotych "http://zarabiam.com/chatbox//archive.php?page=18" + dodał zdjecia screenow z banku i staty z programu partnerskiego (screen z deutsche banku polska wersja sam widzialem) i inni byli pod wrażeniem... zreszta poczytaj .. hm wiec raczej nie musi polecac takich poradnikow jak ty Big Grin bo z poleconych nie zarabia..

Ja też jestem pod wrażeniem twojego linku z wygasłymi screen'ami i głupoty a raczej łatwowierności - jak ci napiszę, że zarobiłem 100 milionów na ppi i wyślę screen'a to też uwierzysz? Jeszcze na koniec ten ból du*y, że ktoś zarabia z poleconych facepalm

Każdy zarabia w taki sposób w jaki jest mu wygodnie. Jeden ładuje ludzi w balona, drugi zbiera refy, trzeci inwestuje w hyipy a czwarty robi jeszcze coś innego Smile

Cytat:dlaczego piszesz ze serwis nie dzialal ? jesli mi nie dzialał 2 godziny ? a leady i tak zostaly naliczone..wiec zadnej straty nie mialem, screen z wyplaty z dzisiaj..

Brak działania serwisu ppm zgłaszało kilka osób na forum co bardzo łatwo znaleźć. Nigdzie jednak nie pisałem, że cięli leady więc nie wiem o czym piszesz.

Cytat:wedlug mnie piszesz klamstwa po to aby przyciagnac poleconych do siebie i do swojego programu ktory polecasz..na dluzsza mete tak sie nie da niestety..

Poleceni zgłaszają się sami, dobrowolnie. Jeżeli twierdzisz, że wypisuję kłamstwa (co oczywiście nie jest prawdą) to podaj konkrety, czekam Smile


RE: Pomysł - ziomek888 - 10-02-2017 00:31

"Brak działania serwisu ppm zgłaszało kilka osób na forum co bardzo łatwo znaleźć. Nigdzie jednak nie pisałem, że cięli leady więc nie wiem o czym piszesz"

kto zglaszał .. serwis nie dzialal dla mnie 2 godziny...i zarabiam w nim ponad $20 dziennie. totalna bzdura...zlecilem wyplate wczoraj a mam dzisiaj, jak najbardziej polecam paypermac.com !! konwersja mega ! POLECAM


RE: Pomysł - full2000 - 10-02-2017 01:29

(10-02-2017 00:31)ziomek888 napisał(a):  "Brak działania serwisu ppm zgłaszało kilka osób na forum co bardzo łatwo znaleźć. Nigdzie jednak nie pisałem, że cięli leady więc nie wiem o czym piszesz"

kto zglaszał .. serwis nie dzialal dla mnie 2 godziny...i zarabiam w nim ponad $20 dziennie. totalna bzdura...zlecilem wyplate wczoraj a mam dzisiaj, jak najbardziej polecam paypermac.com !! konwersja mega ! POLECAM

Koniec twojego klaunowania pajacyku :

[Obrazek: 91bebc86e12247f691ef850ad7ecfe82.png]

"obrońca" fotka się znalazł, haha Smile

prawdomówny znawca ppi też do ciebie pasuje xD