Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Pomysł PPI (/Temat-Pomysl-PPI-143433)

Strony: 1 2


Pomysł PPI - furmanfurman - 27-01-2017 08:44

Cześć, zarabianiem na internecie interesuję się od niedawna I generalnie wszystkilo zaczęło się od tego że w listopadzie zarobiłem całkiem ładną sumkę na grze grepolis.pl . Generalnie mam dużo fajnych pomysłów co do zarabiania, więc zadam takie pytanie: co myślicie na temat zarabiania na PPI przez serwisy typu chomikuj? Na przykład wstawiam na chomikuj plik I tytułuje go tak żeby przyciągnął uwagę (jakieś hacki czy coś) I ludzie to ściągają a okazuje sie że to nie hacki, tylko coś innego a ja na tym zarabiam. Generalnie w temat PPI się jeszcze nie zagłębiałem za bardzo, więc jeśli to nie działa w ten sposób to po prostu powiedzcie Wink


RE: Pomysł - krzysiek349 - 27-01-2017 12:04

To nie przejdzie, ponieważ serwisy PPI płacą ci za instalacje aplikacji, ale wejście i pobranie aplikacje musi nastąpić z ich linku, to nie działa tak, że pobierasz sobie zarobkową aplikację i wrzucasz gdzie popadnie do pobrania, to by było za proste.


RE: Pomysł - furmanfurman - 27-01-2017 12:12

Kurcze szkoda, bo to by było dobre Tongue


RE: Pomysł - trybulski - 27-01-2017 12:26

Hmmmm. Teraz w sumie nawiedziła mnie pewna myśl. Jak ludzie chodzą do pracy stacjonarnej, to nie mówią, że się tą pracą interesują. Oni pracją i chodzą do pracy żeby zarobić a nie spełniać swoje ambicje. Chociaż to i tak się dzieje, ale zdecydowanie rzadziek.

Czy nastawienie jest ważne? Ciekawi mnie jak by zmieniła się mentalność ludzi, gdyby zamienili zainteresowanie zarabianiem przez internet, na zarabianie przez internet.

Co do tematu: ciekawy sposób znalazłeś, szkoda tylko, że nie działa Smile


RE: Pomysł - furmanfurman - 27-01-2017 12:55

(27-01-2017 12:26)trybulski napisał(a):  Hmmmm. Teraz w sumie nawiedziła mnie pewna myśl. Jak ludzie chodzą do pracy stacjonarnej, to nie mówią, że się tą pracą interesują. Oni pracją i chodzą do pracy żeby zarobić a nie spełniać swoje ambicje. Chociaż to i tak się dzieje, ale zdecydowanie rzadziek.

Czy nastawienie jest ważne? Ciekawi mnie jak by zmieniła się mentalność ludzi, gdyby zamienili zainteresowanie zarabianiem przez internet, na zarabianie przez internet.

Co do tematu: ciekawy sposób znalazłeś, szkoda tylko, że nie działa Smile

Rozumiem że jest to nawiązanie do tego że powiedziałem że zainteresowałem się zarabianiem w internecie.
Może troszkę źle to ująłem, ale żeby jak najlepiej to wyjaśnić powiem ci, że przełożyłem zainteresowanie na zarobek. Aktualnie siedzę w TAT, mam wykupionr troche tokenów w MCC, oprócz tego klikam na clixsense oraz nadal zarabiam na grepolis. Dodatkowo właśnie zaczynam promowanie kont bankowym na co mam już troche znajomych chętnych Smile


RE: Pomysł - bimber14 - 27-01-2017 14:18

(27-01-2017 12:04)krzysiek349 napisał(a):  To nie przejdzie, ponieważ serwisy PPI płacą ci za instalacje aplikacji, ale wejście i pobranie aplikacje musi nastąpić z ich linku, to nie działa tak, że pobierasz sobie zarobkową aplikację i wrzucasz gdzie popadnie do pobrania, to by było za proste.


Niekoniecznie nie przejdzie. Wrzucasz rar z czyms tam na chomika + do tego dajesz txt instrukcja. W txt dodajesz link do ppi i w ten sposób będzie działać aczkolwiek stawki za PL są takie że masakra....


RE: Pomysł - trybulski - 27-01-2017 16:18

"przełożyłem zainteresowanie na zarobek" - i o to chodzi "_"
bravo - powodzenia życzę Smile

o co chodzi z tym zarabianiem na grepolis?


RE: Pomysł - furmanfurman - 27-01-2017 16:43

(27-01-2017 16:18)trybulski napisał(a):  "przełożyłem zainteresowanie na zarobek" - i o to chodzi "_"
bravo - powodzenia życzę Smile

o co chodzi z tym zarabianiem na grepolis?

Zastanawiam się nad napisaniem poradnika o tym, ale póki co brakuje mi czasu a pisania jest dużo Wink w jak największym skrócie surowce które dostaje sie za darmo sprzedaję za złoto (premium) a potem złoto sprzedaję za $$$ Big Grin z tym że o ile wymienianie surowców na złoto jest legalne, to sprzedawanie złota za pieniążki już nie, więc trzeba mieć zaufaną osobę Wink


RE: Pomysł - trybulski - 27-01-2017 17:55

Ile na tym wyciągasz na miesiąc?


RE: Pomysł - radmatuszewski - 27-01-2017 18:16

Planowałem tak zrobić z torrentami bo international więc stawki lepsze. Niestety tak nie przejdzie :/