Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usprawnienie opcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Usprawnienie opcji (/Temat-Usprawnienie-opcji-143399)



Usprawnienie opcji - coffee - 26-01-2017 01:39

1. Skoro jest opcja: "Nie pokazuj mnie na liście osób online" to przydoby się: "Nie pokazuj daty ostatniej wizyty".

2. Wywalenie pustych kontrolek:
[Obrazek: c8e13684ea.png]

3. Usunięcie tych dwóch błędów:
[Obrazek: 2fbb2c4d2c.png]


RE: Usprawnienie opcji - Admin - 26-01-2017 10:07

1. A niby po co? nie widzę w tym żadnego argumentu który przemawia za takim rozwiązaniem, jest to wręcz ukrywanie informacji które mogą posłużyć innym użytkownikom do oceny przy ewentualnych transakcjach.

2. Już kiedyś wspominałem że syzyfowa robota bo nawet gdy przerobi się szablon to przy aktualizacji/updacie pluginu dzióbek znów powróci - dlatego nie ma przy nim opisu aby z niego nie korzystać.

Tak czy inaczej naprawiłem to na twoje życzenie i skasowałem wskazane opcje, aktualizacje zrobiłem na wszystkich 3 stylach, czarnym białym i mobilny (każdy to osobny szablon).

3. Chyba jestem niewidomy bo nie widzę tu 2 błędów.


RE: Usprawnienie opcji - Tidus - 26-01-2017 12:27

przecinek przed że
nieprzestrzegania łącznie
pewnie o to chodzi
@[Admin]


RE: Usprawnienie opcji - Admin - 26-01-2017 13:16

@up
Dzięki, nieprzestrzeganie poprawiłem, natomiast przecinek w zdaniu jest zbędny - przecinki stawiamy przed „że”, jeśli rozpoczyna ono nowe podrzędne zdanie.


RE: Usprawnienie opcji - coffee - 26-01-2017 14:08

@UP
Jesteś pewien? Moim zdaniem przecinka brakuje.


RE: Usprawnienie opcji - Admin - 26-01-2017 14:19

Jeśli jesteś biegłym polonistą to bardzo możliwe że wiesz lepiej, na moją logikę nie trzeba, ale oczywiście mogę się mylić. (w tym zdaniu też nie uważam aby przecinek przed "że był stosowny") Tongue
https://bezbledu.pl/czy-zawsze-przed-ze-stawiamy-przecinek,11,28.htm - niemniej jednak przecinek dodałem żeby wszyscy mogli spać spokojnie Big Grin


RE: Usprawnienie opcji - coffee - 26-01-2017 14:50

@UP
Ok, dzięki Smile


Usprawnienie opcji - Admin - 26-01-2017 17:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.