Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięcie postów na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Usunięcie postów na fb (/Temat-Usuniecie-postow-na-fb-143376)



Usunięcie postów na fb - huehuehue98 - 25-01-2017 17:51

Aloha!
Szukałam odpowiedzi na forum, jednak większość jest przestarzała, a poza tym nie mogę znaleźć problemu zbliżonego do mojego. Otóż zaczynam zabawę z leadami. I jak to początkujący użytkownik, wystartowałam ze spamowaniem, który na początku przynosił naprawdę ładne jak na początek zyski. O ile rozumiem bany czy brak możliwości postowania to nie wiem jak zaradzić temu, że gdy próbuję wstawić post z linkiem (skróconym) to pojawia się on, jednak po minucie (czasem po kilku sekundach) znika. Zastanawiam się czy jest jakiś sposób na to by dalej postować (nawet przy codziennym tworzeniu nowych kont). Nie spamuję kilkudziesięcioma postami, mam swój sposób, raptem kilka, ale takich, które dostają lajki i cieszą się zainteresowaniem. Próbowałam dawać link do blogspota, ale też wywala. Jakiś pomysł? Proszę o wyrozumiałość. Big Grin

___
w razie czego proszę o usunięcie posta.


RE: Usunięcie postów na fb - pyrka - 01-02-2017 12:49

a zmieniasz ip i usuwasz ciasteczka?


Usunięcie postów na fb - Hybrid1990 - 26-04-2021 13:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.