Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przekręt na skracaczach linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Przekręt na skracaczach linków (/Temat-Przekret-na-skracaczach-linkow-143369)



Przekręt na skracaczach linków - zarabiam24 - 25-01-2017 15:23

Ostatnio wymyśliłem bardzo łatwy przekręt związanymi ze stronami typu shorte.st - mianowicie polega on na tym, że własną stronę za pomocą kodu HTML dzielimy na 2 ramki - w jednej ramce jest nasza strona, a w drugiej link z shorte.st. Tylko ta ramka z shorte.st jest niewidoczna bo ma wysokość np. 1px i każdy kto odwiedza naszą stronę nieświadomie "ogląda" reklamy.

Teraz zasadnicze pytanie: czy takie coś jest uwzględnione w regulaminie tych serwisów np. adf.ly?


RE: Przekręt na skracaczach linków - churel - 25-01-2017 15:28

Dobra a co z kliknięciem w SKIP ADS zainfekowany JS ? nie wiem jak z technicznego punktu widzenia, ale wydaje mi się, że nawet jeżeli udało by ci się napisać coś na zasadzie ze jak ktoś kliknie w jakikolwiek element na stronie to się klika skip ads to antywiry będą krzyczały podobnie kiedyś się robiło z like na FB a co do shorte mogą to sprawdzać pewnie nie jeden śmiałek próbował Big Grin btw shorte to chyba polska firma ;p i podejrzewam, że mogą zaglądać na to forum.


RE: Przekręt na skracaczach linków - zarabiam24 - 25-01-2017 15:37

Jak dobrze że jestem anonimowy.

Tak wgl reklamy zalicza się po 5 sekundach a nie kliknięciu Skip Ad.

Radzę dodatkowo zrobić ten skracacz linków na tzw. ,,stronę w stronie" tzn. chodzi o to że jak ktoś kliknie ,,Zobacz źródło strony..." to nie znajdzie linku od skracacza linków.


RE: Przekręt na skracaczach linków - maniek250 - 25-01-2017 16:12

(25-01-2017 15:37)zarabiam24 napisał(a):  Tak wgl reklamy zalicza się po 5 sekundach a nie kliknięciu Skip Ad.

Mylisz się.


RE: Przekręt na skracaczach linków - ged321 - 25-01-2017 17:39

Chcesz dodać tam skrypt czy linki ze skip ad


RE: Przekręt na skracaczach linków - furmanfurman - 26-01-2017 15:04

W sumie ciekawy pomysł Tongue masz zamiar to testować?


RE: Przekręt na skracaczach linków - rachman - 26-01-2017 20:34

Jak to zlicza bez kliknięcia SKIPa???
Gdyby tak było to forum by wyludniło się bo każdy tu byłby milionerem Wink


RE: Przekręt na skracaczach linków - Anett1990 - 26-01-2017 23:52

Niestety nie da sie, trzeba kliknac Skipa zeby zaliczylo inaczej kazdy moglby tu w automacie pracowac Big Grin! Nie ma tak latwo kolego ;>