Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google na mocy ustawy DMCA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google na mocy ustawy DMCA (/Temat-Powiadomienie-o-usunieciu-tresci-z-wyszukiwarki-Google-na-mocy-ustawy-DMCA-143359)



Powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google na mocy ustawy DMCA - Teodorr - 25-01-2017 11:31

Witam,

mam stronę z serialami online. Dostałem już parę razy: Powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google na mocy ustawy DMCA dla pojedynczych seriali. Dzisiaj usunęli mi serial który był top1-2 w wynikach, odczuję to w ruchu więc chciałbym coś z tym zrobić.

Czy mogę jakoś zabezpieczyć się przed usuwaniem linków? W innym wątku przeczytałem, że chodzi o to, że wyniki wyszukiwania brzmi " Oglądaj XXXX online coś tam coś tam". Ktoś testował zmianę meta description?

Jeżeli ktoś ma jakieś gotowe rozwiązanie mogę zapłacić za nie Smile

Pozdrawiam
Teodorr


RE: Powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google na mocy ustawy DMCA - precell - 25-01-2017 14:27

Jak Ci podstrony usuwają, to znaczy, że strona robi się popularna ;-)
Także w zasadzie takie akcje są nieuniknione. Jeśli systematycznie dodajesz filmy, odbijesz sobie na nich pojedyncze kasacje.


RE: Powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google na mocy ustawy DMCA - lukasz1950 - 25-01-2017 19:07

Siemanko, jeżeli masz możliwość zmiany istniejących linków to po prostu zmieniaj te, które google Ci zablokowało i indeksuj te nowe z poziomu google webmasters lub po prostu czekaj aż naturalnie się zindeksują ponownie.


RE: Powiadomienie o usunięciu treści z wyszukiwarki Google na mocy ustawy DMCA - Marcin0292 - 25-01-2017 20:23

Masz unikalną treść na stronie?