Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pismo przedsądowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Pismo przedsądowe (/Temat-Pismo-przedsadowe-143351)



Pismo przedsądowe - doit00 - 25-01-2017 01:24

Witam moja dziewczyna w listopadzie umówiła sie na wymianę kosmetykami z dziewczyną z Angli. Paczka mojej dziewczyny dotarła do niej 14 listopada wiem bo mam numer paczki i sprawdzalem natomiast dziewczyna kombinowala ze nie ale gdy wysłałem jej to potwierdzenie ze dotaral to nagle paczka czekala u jej sąsiada. Natomiast paczka do mojej dziewczyny nigdy nie dotarła tamta kombinowala ze niby wyslala to do niej wróciła itp. Az w koncu stwierdziła ze przeleje jej pieniądze i nie moze tego zrobić przez miesiąc Smile Takze stwierdziłem ze to koniec i chce wysłać pismo przedsadowe. Tutaj moje pytania:
1. Chce aby to bylo poważne najlepiej podpisane przez prawnika jak to zrobić? Czy myślcie ze jak wyślę podpisane przez siebie to wystarczy ?
2. Kosmetyki byly warte w granicach 300 zl czy np: moge zarzadac sumy 500 w ramach rekompensaty ?


RE: Pismo przedsądowe - kookee - 25-01-2017 01:37

Postrasz babke troche i zobacz jak sie sytuacja rozwinie


RE: Pismo przedsądowe - doit00 - 25-01-2017 01:38

Juz strasze i nic a takim pismem to myślę ze da rade

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Pismo przedsądowe - kukiz87 - 25-01-2017 02:27

Potwierdzenie w sensie dowody jakies macie ? że tak miało się stać ? i czy nasza Policja ma zasięgi w Anglii ? Ciezko chyba bedzie co kolwiek wskórać moim zdaniem


RE: Pismo przedsądowe - Toskan - 25-01-2017 03:36

Troche belkot z Twojej strony. Skoro chcesz aby bylo napisane/podpisane przez prawnika...to sie do niego wybierz, a nie sam podpisuj. Z drugiej strony juz chcesz na tym zarobic, jesli faktycznie poniosles z tego tytulu straty to musisz je udowodnic w Sadzie. Najprostszy i najskuteczniejszy sposob ->znajdz ja na FB i 'obsmaruj' u kolezanek/kolegow...rodziny Wink


RE: Pismo przedsądowe - doit00 - 25-01-2017 10:47

Mamy rozmowy fb

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Pismo przedsądowe - lukaswu - 25-01-2017 11:02

adwokat zechce ze 100zł za konsultację, najtaniej wyrób sobie pieczątkę za 5zł adwokat na swoje imie i nazwisko podbij dla dziewczyny pismo i wyślij Wink


RE: Pismo przedsądowe - eune - 19-02-2017 00:36

Poproś 100 zł na leki, bo zgadzając się na takie wymiany to powinniście razem z dziewczyną coś brać na głowę Smile


RE: Pismo przedsądowe - xaxaxa - 22-02-2017 18:03

300zł ? U nas w Polsce mają wylane na takie cos i z łaską sie zajmują takimi sprawami a co dopiero do kogos za granicą... Pozatym jak mozna bylo sie umówic na jakas wymiane z kimś przez internet kogo nigdy sie wczesniej nie widziało/ nie znało.


RE: Pismo przedsądowe - RoyMaster - 22-02-2017 18:23

Więcej wyjdzie zabawa w prawnika niż warte są te wasze kosmetyki. A wina jest tylko i wyłącznie wasza więc żal możecie mieć jedynie do siebie.