Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting (/Temat-Hosting-143312)



Hosting - AlphaStalker - 24-01-2017 14:22

Siemanko.

Szukam przede wszystkim hostingu. Na czym mi w nim zależy?
-pojemność - trochę GB chcę tam powrzucać i pewnie będzie mi służył dla kilku stron/domen, więc trochę musi mieć
-transfer - nie wiem do końca o co w tym chodzi, ale powiedziano mi, że prędkość ładowania się strony; cóż, no chyba dobrze jakby szybko było i nieograniczenie
-domeny - tak, chcę podpiąć kilka domen i na tym hostingu trzymać kilka stron
-subdomeny - raczej nieograniczenie by mi było potrzebne

Wszelakie inne ważne rzeczy możecie mi wytłumaczyć Smile
Na az.pl jak dzisiaj patrzyłem oferta komfort jest za tam 37zł brutto za rok i chyba ma świetne nazwijmy to parametry, tylko coś mi tu nie pasi, bo nigdzie indziej nie udało mi się czegoś takiego znaleźć za takie pieniądze.

Serdecznie proszę o wypowiedzenie się, wypunktowania zalet i wad i wszystkiego co może się przydać Smile

Hajs - chciałbym poświęcić coś koło 50zł za rok bądź pół roku (tylko musi być możliwość kupna na pół roku, a nie że 100zł za rok)

Pozdrawiam,
Stalker


RE: Hosting - nitram - 24-01-2017 19:54

To możliwości masz i dużo i mało Smile szczerze powiem z mojego doświadczenia właśnie między innymi z hostingu az.pl za kilka złotych na rok to działa ale nie powiedziałbym, że jest to komfortowe i wydajne działanie, zawsze jednak jak działa "za słabo" to możesz zwiększyć pakiet.
Jak tak na prawdę nie wiesz czego potrzebujesz to bierz to na co Cię stać byle było najtaniej, a jak uzbierasz sobie kasy to wtedy kupisz coś odpowiedniego.
Osobiście po przebojach na az przeniosłem się na devil hosting i jestem zadowolony mam pakiet MD2
https://www.mydevil.net/oferta.html
ale jego cena na rok to 250 zł więc przekracza Twój budżet. Jeśli byś się jednak zdecydował to mogę udostępnić kody zniżkowe.
Możesz też zakupić pakiet na 14 dni testowo za 1,2,3,4 zł i wtedy możesz sprawdzić czy działa Ci to co potrzebujesz i albo przedłużysz sobie pakiet albo zrezygnujesz bez zobowiązań.


RE: Hosting - Pawlak093 - 24-01-2017 20:35

Sprawdz na ovh; konto za niecale 10zl/mc (nw na ile minimum musisz wykupic) ale serwery w porzadku nie powinienes byc nie zadowolony.
Pakiet oferuje 100gb powierZchni, 1 domena za darmo*, bez limitu transferu - reszte sobie spr.
Cytat:Czym jest transfer danych?


Każda strona internetowa gdy jest odwiedzana zużywa transfer danych - składa się na to wymiana danych takich jak treść, grafika czy pliki do ściągnięcia pomiędzy odwiedzającym stronę a hostingiem WWW. Aby obsłużyć odpowiednio dużą ilość odwiedzających należy dobrać pakiet do swoich potrzeb i budżetu. Im wyższy pakiet tym większe parametry hostingu w tym limit jego transferu danych a w przypadku niektórych pakietów również brak limitu transferu, który jest najwygodniejszym rozwiązaniem dla klientów posiadających strony o dużej liczbie odwiedzin.



RE: Hosting - poster - 26-01-2017 16:42

A jakie dokładnie parametry były przy tej ofercie? Az ogólnie do tanich nie należy. W Hekko z kodem rabatowym (są w necie na forach) zapłacisz za cały rok 25 zł. Nie wiem czy da się znaleźć za podobne pieniądze sensownie działający serwer.