Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! (/Temat-Przelewy-ekspresowe-bez-konta-bankowego-143292)

Strony: 1 2


Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - rAzEET - 24-01-2017 01:03

Witam! Smile

Sprawa jest taka, że nie mam konta bankowego oraz karty płatniczej, a potrzebny jest mi sposób przesyłania pieniędzy na czyjeś konto bankowe, gdy ja sam go nie mam. Potrzebne by to było chociażby do płatności na Allegro. Chodzi mi tutaj o przelewy ekspresowe czyli po zlecniu przewu pieniądze w ciągu kilku minut pojawiają się na koncie odbiorcy... Nie ten sposób w wypełnianiem druczku na poczcie i czekacie kilka dni na przesłanie przelewu.

Pozdrawiam! Smile


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - ktosiek - 24-01-2017 01:13

PayU na Allegro księguje wpłatę w ciągu 2 minut. Smile


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - rAzEET - 24-01-2017 01:21

Ale jak zapłacę na PayU gdy nie mam konta bankowego? :/

Ktosiek bo to, że PayU dosyć szybko akceptuje płatność to ja wiem, ale najpierw trzeba im te pieniądze wysłać, a jak to robić bez konta bankowego? :O


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - marcel_kk - 24-01-2017 05:06

(24-01-2017 01:03)rAzEET napisał(a):  Witam! Smile
potrzebny jest mi sposób przesyłania pieniędzy na czyjeś konto bankowe, gdy ja sam go nie mam...Chodzi mi tutaj o przelewy ekspresowe czyli po zlecniu przewu pieniądze w ciągu kilku minut pojawiają się na koncie odbiorcy...
Pozdrawiam! Smile

Dogadujesz się z tą osobą w jakim banku ma konto, idziesz do tego banku i wpłacasz w okienku na jego rachunek ustalona kwote, opłata podobna jak na Poczcie Polskiej z tym że bez czekania, księgowanie jest natychmiastowe.


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - rAzEET - 24-01-2017 12:07

Czyli jak to wypełnie to w ciągu kilku minut będzie miał pieniądze na koncie a nie jak na poczcie w kilka dni?

Tylko w sumie to za każdym razem mam latac po mieście i szukać odpowiedniego banku; taki jaki ma sprzedający? :O


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - mikuss - 24-01-2017 12:33

(24-01-2017 12:07)rAzEET napisał(a):  Czyli jak to wypełnie to w ciągu kilku minut będzie miał pieniądze na koncie a nie jak na poczcie w kilka dni?

Na poczcie mówisz, że chcesz przelewem natychmiastowym płacisz 3 zł zamiast 2,50 i do 15 minut pieniążki są na koncie odbiorcy niezależnie od banku.
Poczta idzie z postępem więc ma i przelewy natychmiastowe Tongue Nie jesteś na bieżąco Big Grin


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - radmatuszewski - 24-01-2017 12:34

(24-01-2017 12:07)rAzEET napisał(a):  Czyli jak to wypełnie to w ciągu kilku minut będzie miał pieniądze na koncie a nie jak na poczcie w kilka dni?

Tylko w sumie to za każdym razem mam latac po mieście i szukać odpowiedniego banku; taki jaki ma sprzedający? :O

No tak, chyba, że założysz konto.

(24-01-2017 12:33)mikuss napisał(a):  
(24-01-2017 12:07)rAzEET napisał(a):  Czyli jak to wypełnie to w ciągu kilku minut będzie miał pieniądze na koncie a nie jak na poczcie w kilka dni?

Na poczcie mówisz, że chcesz przelewem natychmiastowym płacisz 3 zł zamiast 2,50 i do 15 minut pieniążki są na koncie odbiorcy niezależnie od banku.
Poczta idzie z postępem więc ma i przelewy natychmiastowe Tongue Nie jesteś na bieżąco Big Grin

Racja, chyba, że mieszkasz na zadupiu jak ja to gdy robisz przelew ekspresowy na poczcie to czekasz do godziny 16 a nie kilka dni. Zawsze szybciej.


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - rAzEET - 24-01-2017 13:21

Mieszkam w Lublinie Wink


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - marcel_kk - 24-01-2017 16:06

(24-01-2017 12:33)mikuss napisał(a):  Na poczcie mówisz, że chcesz przelewem natychmiastowym płacisz 3 zł zamiast 2,50 i do 15 minut pieniążki są na koncie odbiorcy niezależnie od banku.
Poczta idzie z postępem więc ma i przelewy natychmiastowe Tongue Nie jesteś na bieżąco Big Grin

@[mikuss]
Ja też nie jestem na bieżąco, zainteresowała mnie ta cena, możesz podać link do cennika tej usługi?


RE: Przelewy ekspresowe bez konta bankowego! - mikuss - 24-01-2017 16:13

(24-01-2017 16:06)marcel_kk napisał(a):  
(24-01-2017 12:33)mikuss napisał(a):  Na poczcie mówisz, że chcesz przelewem natychmiastowym płacisz 3 zł zamiast 2,50 i do 15 minut pieniążki są na koncie odbiorcy niezależnie od banku.
Poczta idzie z postępem więc ma i przelewy natychmiastowe Tongue Nie jesteś na bieżąco Big Grin

@[mikuss]
Ja też nie jestem na bieżąco, zainteresowała mnie ta cena, możesz podać link do cennika tej usługi?

@[marcel_kk] Nie wiem czy na ich stronie są informacje czy w cenniku, natomiast osobiście na poczcie dokonywałem takich wpłat kilkukrotnie.
Dając druczek mówisz, że chcesz w opcji przelew expresowy płacisz 3 zł zamiast 2,50 i do 15 minut pieniążki są na koncie odbiorcy