Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tym razem nie odpuszczę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tym razem nie odpuszczę! (/Temat-Tym-razem-nie-odpuszcze-143249)



Tym razem nie odpuszczę! - chinczyyk - 23-01-2017 00:33

Cześć
Nie wiem czy mnie znacie czy nie, na forum jestem jakiś czas już, a śledzę je od dawna. To moja druga lub trzecia próba założenia dziennika pracy, lecz jednak za każdym razem wszystko się szybciej kończyło niż zaczęło. Tym razem mam nadzieje że będzie inaczej. Bogatszy o doświadczenie życiowe, zawodowe jak i te z zakresu zarabiania przez internet chcę spróbować! Dotychczas zarobiłem pewnie około 100-200 zł przez internet. Przez najbliższe dwa miesiące chciał bym zająć się tworzeniem Real Contentu, czegoś dużego - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Świat należy do mnie!

Pozdrawiam, więcej szczegółów jutro. Smile)


RE: Tym razem nie odpuszczę! - Zasiu - 23-01-2017 16:09

Nie poddawaj się, życzę sukcesów Smile

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Tym razem nie odpuszczę! - chinczyyk - 25-01-2017 21:26

Ostatnie dwa dni były bardzo ciężkie, dużo pracy tej normalniej do tego dochodzi jeszcze siłownia i wychodzi brak czasu :/ dziś pobawiłem się troche z subami zobaczymy co z tego wyjdzie. Tongue Co do real contentu to narazie wszystko stoi w miejscu, w weekend zacznę prace nad tym.


RE: Tym razem nie odpuszczę! - chinczyyk - 27-01-2017 17:22

Piątek mało efektywny, zaczałem przygodę z subami. Póki co myślę jak zwiększyć ruch bo po zdjęciach innych użytkowników widzę że mają po 500-1000 wejść dziennie a u mnie to zaledwie 11. Leadów wpadło 0 bo nie ma ruchu zobaczymy jak dalej to będzie. Od poniedziałku ruszam z dietą, do lata chcę zgubić oponkę, w zeszłym roku kwiecień - czerwiec zgubiłem 10 kg, teraz planuję pomału tak 7 kg od lutego do czerwca i będzie żyleta. Dieta w 100% rozpisana pod siebie, przez siebie. Wieczorem jeszcze coś popracuję bo póki co po siłowni jestem wykończony Sad


RE: Tym razem nie odpuszczę! - Hybrid1990 - 10-12-2019 10:28

A jednak.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.