Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do własnej stronie laik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Pytanie do własnej stronie laik (/Temat-Pytanie-do-wlasnej-stronie-laik-143221)



Pytanie do własnej stronie laik - BIEDACZEK - 22-01-2017 15:53

Wiam ja z z Pytankiem . Myślę nad założeniem forum na hostigu płatnym . Bo zakładanie na darmowym jest bez sęsu bo będzie trzeba go przenosić z tego co czytałem .I moje pytanko jest takie jaki hostig wybrać żeby od razu miał możliwość wgrania forum przy naciśnieciu guzika ? Kiedyś takie coś widziałem. Najlepiej domenę wybrać .pl ma to jakieś znaczenie ? Przyznam się że jestem Laikiem w tym temacie i będę próbował sam coś zdziałać w tej tematyce . Dziękuję za wyrozumiałość . Posłucham waszych rad które będą dla mnie cennym radami .


RE: Pytanie do własnej stronie laik - Ogniemimieczem - 22-01-2017 17:51

każdy, instalujesz wordpressa i theme forum. Moim zdaniem. Chyba że chcesz to poszukaj skryptów forum


RE: Pytanie do własnej stronie laik - seba274 - 22-01-2017 18:26

Kupujesz domenę na np nazwa.pl
Potem możesz dokupić u nich hosting albo na innej stronie(wtedy musisz przekierować ją na dany hosting - zwykle przeniesienie trwa około 1-2 dni). A na koniec w zależności od hostingu albo sam wgrasz na serwer np wordpressa i jakiś theme forum albo będziesz miał jakiś panel konfiguracyjny gdzie tylko zaznaczysz co chcesz mieć na stronie.


RE: Pytanie do własnej stronie laik - rachman - 23-01-2017 21:46

Wiele hostingów ma autoinstalatory. Klik, podajesz jakieś hasło itp, i gra. Wiadomo forum trzeba skonfigurować, potworzyć działy itd. Pisz do supportu albo sprawdzaj na stronach czy mają autoinstalatory skryptów.


RE: Pytanie do własnej stronie laik - ged321 - 23-01-2017 22:18

Radzę poeksperymentować na bezpłatnym zamiast rzucać się na gleboką wodę.


RE: Pytanie do własnej stronie laik - rachman - 24-01-2017 19:49

Na bezpłatnym? Więcej nerw zje niż to warte. Jak początkuje to tym bardziej mu pomoc supportu się przyda a na darmowych to za różnie z nim bywa...