Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą (/Temat-Beat-the-CPA-Zarabiaj-z-Panda-143210)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - Vasaki - 22-01-2017 12:09

[Obrazek: oKWkN0G.png]
Długo się zbierałem do rozpoczęcia tego tematu, nie mniej jednak postanowiłem coś zadziałać.
Mam nadzieje, że zmotywuje nie tylko was ale i siebie do dalszej pracy (zobowiązania motywują ^^).

Dobra ale do rzeczy!

"Beat the CPA" to mały projekt który ma pomóc zarabiać użytkownikom tego forum, zwiększyć ich zyski i nauczyć samodzielnie zarabiać!
Projekt powstaje mimo sprzeciwu jednego z Senior Tutorów (Tak Tomek, o tobie mówię) i ma na celu między innymi promocję nowo powstającego serwisu.

Nie będę wybierał ilości osób, chętni mogą się po prostu zgłosić.
W miarę możliwości będę robił wszystko jak najszybciej, jeżeli osób będzie tyle iż nie będę mógł odpowiadać na pytania i pomagać wam w zadaniach to będzie oznaczać zamknięcie listy.

Dobra ale o co chodzi?

Chodzi o to, że dostarczam wam niemal wszystkie potrzebne rzeczy.
Nisza to Cheats and Hack pod dowolną grę jaką sobie wymyślisz z zakresu gier mobilnych.
Tworzę landing page oparty o szablon który kiedyś otrzymałem od znajomego dostosowany do twojej niszy (Przykład Mobile Strike Hack)
Tworzę unikalny artykuł na twoją stronę główną, dodaję odpowiednią grafikę i optymalizuje go pod kątem wyszukiwarki.
A następnie wrzucam ją na swoim hostingu.
Dobieram odpowiednie słowa kluczowe i podpinam certyfikat SSL (przez co strona otrzymuje adres https:// )

Warunki
- Wszystkie strony przetrzymywane są na moim hostingu,
- Wymagam od Ciebie zakupienia (lub zdobycia za darmo) domeny i wykonywania po kolei moich poleceń w kwestii przekierowania,
- Przepięcie się do mnie jako osoby poleconej w serwisie OgAds lub wejście jako mojego poleconego w "ZdanuCash".

Do czego się zobowiązuję

Wszystko to co wyżej
Regularne wysyłanie miejsc do linkowania (3-5 stron co 2-4 dni od początku lutego z mozliwym lekkim poślizgiem - praca...)
Dodanie backlinków w płatnych strefach takich jak np. alexa
W momentach natchnienia indywidualnie skierowane poradniki ^^
Umieszczenie linków do strony na kilku swoich zapleczach (dodatkowo pod ten projekt jeszcze kilka się tworzy)
Sposobów na tworzenie własnego zaplecza (które będzie można później wykorzystać w innych niszach)
Oddanie do dyspozycji strony po pierwszych zarobionych 500$ (wasza decyzja co z nia robimu)

Dlaczego tak a nie inaczej
Całość wygląda tak z racji tego iż chcę mieć pewność iż nikt nie ucieknie z projektu, czy mojego polecenia w serwisie "ZdanuCash" lub OgAds.
W momencie niewywiązywania się (bez uzasadnienia) z powierzonych zadań użytkownik może stracić stronę i przejdzie ona na kogoś innego.
Przed przekierowaniem domeny na swoj landing page będzie chronił mój dostęp do google webmaster tools, dzięki czemu strona będzie mogła przejść na inna osobe bez uszczerbku (po podpięciu innej domeny).

Nie gwarantuje konkretnych wyników, wszystko zależne będzie od waszej pracy, wybranego przez was tematu i konkurencji.

Ze swojej strony zapewnię pełne wsparcie (w miarę możliwości i wolnego czasu).
Chciał bym też od czasu do czasu organizować małe konferencje czy to na skype czy na TS'ie (Tomek pewnie chętnie użyczy ^^)

Chętni w wiadomości PW razem z uzasadnieniem dlaczego chcesz brać w tym udział oraz keyword który wybrałeś (od razu sprawdze i ew. odpowiem)
Jeżeli otrzymacie odpowiedź to zaczynamy działać Smile
Nie powielać wiadomości, wszystkie przeczytam! (powiększyłem skrzynkę Tongue)
Gry można znaleźć w dziale TOP na google play ^^
Jeżeli jakaś będzie się dublować z niszą kogoś innego to wam o tym napisze Smile
Jeżeli jesteś zarejestrowany na OgAds to zawsze można napisać ticketa o przepięcie ^^



Pamiętajcie, jezeli wy zarabiacie to i ja zarabiam!
Jeżeli masz odrobinę cierpliwości i chęci by poświęcić te 30 minut raz na 3 dni
oraz raz na dwa tygodnie siąść i popracować trochę dłużej to działaj!



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - Na 5tyk - 22-01-2017 12:20

Ale świetny projekt!
Już piszę PW Big Grin


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - DonWestbam - 22-01-2017 12:23

Nie wiem chłopie skąd Ty chcesz wziąć na to wszystko czas Big Grin Jestem jak najbardziej ciekawy i zainteresowany tym tematem Big Grin Zaraz wystosuje jakieś PW Big Grin


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - Vasaki - 22-01-2017 12:26

Wszystko po kolei, pomysl nastyka jest fajny Big Grin
siadam juz do landing page Big Grin!


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - KenkyushaKamil - 22-01-2017 12:28

Czekaj czekaj ja chcę wybrać theme Jerk


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - radek0389 - 22-01-2017 12:30

Dobra, to tez wyslalem PWBig Grin (w 2 częściach, bo mi cos umknęło).


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - radmatuszewski - 22-01-2017 12:41

Okej, to ślę PW Big Grin


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - Krissu - 22-01-2017 12:43

Kolejny świetny projekt! Smile


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - Vasaki - 22-01-2017 13:18

Nastepne osoby ktore bd teraz wysylac wiadomosci bd musialy chwile poczekac Big Grin
To gwarantuje, ale raczej wszystkimi sie zajme jak narazie Jerk


RE: Beat the CPA - Zarabiaj z Pandą - Mecenas - 22-01-2017 13:26

Vasaki nie wiem skąd Ty bierzesz czas na to wszystko, ale kolejny genialny projekt Smile !