Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki Lisicy na forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początki Lisicy na forex (/Temat-Poczatki-Lisicy-na-forex-143177)

Strony: 1 2 3 4


RE: Początki Lisicy na Plus500 - Darken - 22-01-2017 15:04

(21-01-2017 17:26)vasaki napisał(a):  Aaaa, nikt nie wspomnial widze.
Po zakonczeniu przygody z serwisem popros o usuniecie konta, gdyz bd Cie obciazac jezeli nie bd kozystala z platformy Smile

Skąd takie info? Ja nic nie robiłem na koncie już ponad pół roku a zadną kwotą mnie nie obciążyli.


RE: Początki Lisicy na Plus500 - prymul1 - 22-01-2017 15:10

(22-01-2017 15:04)Darken napisał(a):  
(21-01-2017 17:26)vasaki napisał(a):  Aaaa, nikt nie wspomnial widze.
Po zakonczeniu przygody z serwisem popros o usuniecie konta, gdyz bd Cie obciazac jezeli nie bd kozystala z platformy Smile

Skąd takie info? Ja nic nie robiłem na koncie już ponad pół roku a zadną kwotą mnie nie obciążyli.

Proszę: https://www.plus500.pl/Help/HelpFees.aspx

Wszyscy mówią, że koszt 10$ naliczają, ale nie słyszałem, żeby kogoś obciążyli. Może to po prostu martwy zapis.


RE: Początki Lisicy na Plus500 - DjLiska - 22-01-2017 20:16

@[prymul1] Dziękuję za miłe słowa. Proponujesz zamknąć ropę, więc jeżeli nic nie ruszy z rana to tak zrobię. Masz rację lepiej stracić troszę, a nie wszystko.
Myślę, że na gazie pójdzie lepiej.
Uczę się z dnia na dzień. Staram się poznać ten rynek na własnych błędach by nie popełniać ich w przyszłości.
Tak naprawdę nic nie tracę bo gram z bonusu. Mogę wiele zyskać albo wyzerować konto, być bogatsza w wiedzę i przyjąć propozycje kolegi kilka postów wyżej Wink


RE: Początki Lisicy na Plus500 - Domel32 - 22-01-2017 20:55

(22-01-2017 15:10)prymul1 napisał(a):  
(22-01-2017 15:04)Darken napisał(a):  
(21-01-2017 17:26)vasaki napisał(a):  Aaaa, nikt nie wspomnial widze.
Po zakonczeniu przygody z serwisem popros o usuniecie konta, gdyz bd Cie obciazac jezeli nie bd kozystala z platformy Smile

Skąd takie info? Ja nic nie robiłem na koncie już ponad pół roku a zadną kwotą mnie nie obciążyli.

Proszę: https://www.plus500.pl/Help/HelpFees.aspx

Wszyscy mówią, że koszt 10$ naliczają, ale nie słyszałem, żeby kogoś obciążyli. Może to po prostu martwy zapis.

Panikujecie niepotrzebnie. Opłaty są pobierane jeśli są środki na koncie.

Na pewno broker nie zrobi Wam debetu, za brak aktywności Smile

A tak na marginesie taka procedura jest często spotykana, nie ma w tym nic nadzwyczajnego.


RE: Początki Lisicy na Plus500 - Bartezx1997 - 22-01-2017 22:23

Forex nie jest dla każdego, trzeba grać z głową i wyłączyć wszystkie emocje nawet jeśli grę wchodzą poważniejsze kwoty. Ja obróciłem już kilka bonusów nie mając wcześniej styczności z giełdą. Swoich pieniędzy jednak nie wkładam, bo wiem, że będzie to zupełnie inna gra - będę myślał o tym, że mogę coś stracić w rezultacie podejmując gorsze decyzje.
Powodzenia zatem i pamiętaj żeby nie grać podczas podawania danych lub wydarzeń ściśle związanych z rynkami (info masz na investing.com)


RE: Początki Lisicy na Plus500 - pawel00s4 - 23-01-2017 20:37

Siemka . Ja w plus500 siedzę od 6grudnia 2016. Jak na razie idzie spoko zarobek całkiem spory jak na grę tylko na bonusie bez wkładu własnego . Ogólnie należy mieć nerwy na wodzy i nie podejmować pochopnych decyzji Wink A Ci którzy nie zarobili niech dalej krytykują i siedzą w biedzie . Każda zarobiona złotówka bez wychodzenia z domu dla mnie jest fajnie wartościowa Wink

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


RE: Początki Lisicy na Plus500 - DonWestbam - 23-01-2017 21:01

Ja tam jednak polecam XM i microloty, spokojnie się gra a kasy i tak można ugrać Tongue Na plus500 owszem było fajnie, jako początkujący miałem fart, z bonusu w około miesiąc zrobiłem 8k po czym wszystko przegrałem gry ropa zaczęła świrować Tongue Bardzo mocny spadek był a w pracy nie miałem czasu zerkać na telefon aż w którymś momencie był taki minus że już nie było co ratować, na XM gram hmmm coś koło 4-6 miesięcy i mogę platformę polecić. A i bonus chyba jakiś dają, też 100 zł chyba ale dopiero po przesłaniu dokumentów.


RE: Początki Lisicy na Plus500 - Bidbar96 - 25-01-2017 08:33

Proponuje skupienie sie na metalach szlachetnych. Rynek w glownej mierze zwiazany z dolarem (chodzi mi o srebro, zloto, platyne). Chyba jeden ze stabilniejszych, no i powiem jeszcze o moim forexowym bziku. Bitcoin Smile
Powodzenia


RE: Początki Lisicy na forex - DjLiska - 27-02-2018 18:03

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]



Moje wyniki z ostatniego tygodnia Smile


RE: Początki Lisicy na forex - SowaP - 27-02-2018 22:57

DjLiska PW