Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
+++ Zarób 1mln do końca roku! To nie fake! Poznaj działanie handlu w internecie +++ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: +++ Zarób 1mln do końca roku! To nie fake! Poznaj działanie handlu w internecie +++ (/Temat-Zarob-1mln-do-konca-roku-To-nie-fake-Poznaj-dzialanie-handlu-w-internecie-143154)



+++ Zarób 1mln do końca roku! To nie fake! Poznaj działanie handlu w internecie +++ - adamcio99922 - 20-01-2017 18:41

Cześć wszystkim.

Poszukuje docelowo maksymalnie 10 osób, które mają dziennie po 8-10 i więcej godzin czasu oraz są zmotywowane na osiąganie celów finansowych Jerk2
Całość jest banalna i nie wymaga żadnych nakładów finansowych (sorry, ale domeny i najprostszego hostingu nie liczę)
Rozwińmy trochę temat.

1. Kogo szukam?


- osób, które mają ukończone 18 lat,
- zmotywowane
- nastawione na cel
- posiadające doświadczenie jakikolwiek związane z netem i zarabianiem przez neta, mile widziane doświadczenie w sprzedaży Jerk2
- gotowość do otwarcia działalności - inaczej nie da się rozliczyć zysków

Poszukuje 5-10 osób, ale max 10 - ponieważ siłą rzeczy więcej osób nie ogarnę - tak, żeby każdy miał pełne wsparcie.

2. Czego Cię nauczę?


- jak zarabiać konkretny hajs w bardzo szybkim czasie - konkretny toutorial krok po kroku (WAŻNE!!! JA CI daje SCHEMAT!!! Jak działać, a nie, że będę myślał za Ciebie) lub inaczej... DOSTAJESZ WĘDKĘ, WIĘC MASZ ŁOWIĆ RYBKI, A SAM ZOBACZYSZ, ŻE TO TAK BANALNE, ŻE AŻ GŁUPIE!
- jak całość rozliczyć zgodnie z Polskim prawem podatkowym
- co dokładnie ma wpływ na sprzedaż
- skąd czerpać produkty do sprzedaży
- jak zwiększyć sprzedaż gdy idzie mizernie
- jak całość zautomatyzować
- sam zobaczysz, że w przeciągu miesiąca swobodnie zarobisz na ZUS, opłaty etc. i jeszcze Ci dość floty zostanie Jerk2

Masz pełne wsparcie, gdzie gdy masz problem to piszesz, dzwonisz etc. a ja Ci pomogę.

3. Czego ja oczekuje od Ciebie?


Przed rozpoczęciem już konkretnej współpracy podpisujemy umowę prowizyjną. Siłą rzeczy zdobywasz wiedzę, której nikt Ci za darmo nie da. Umowa oscyluje na 15% prowizji od Twoich zysków. Efekt jest taki, że dzielisz się ZYSKAMI, a nie, że płacisz za coś zanim cokolwiek zarobisz.

4. Skoro można zarobić MILIONY to czemu się tym dzielisz zamiast działać?

a) Ponieważ od stycznia działam globalnie, a na rynku POLSKIM nadal można zarobić bardzo, ale to bardzo konkretnie.

b) Drugim powodem jest to, że chce pokazać niedowiarkom oraz sceptykom społecznym i forumowym, że można zarobić znaczny hajs bez żadnej inwestycji!

5. To ile można zarobić?

Poniżej masz kilka screenów.

- jeden z tygodni grudnia w moim wykonaniu (screen ze strony pod którą miałem podpięte statystyki w grudniu):

[Obrazek: konto2.png]

- łączny obrót oraz zysk za grudzień w moim wykonaniu (screen z panelu mbank):

[Obrazek: konto1.png]

- zysk mojego kumpla który wystartował z tym biznesem 28 grudnia (screen od kumpla też mbank):

[Obrazek: konto3.png]

6. Jesteś zainteresowany?

Świetnie! Jerk2

Napisz na moje:

GG:13705541
PW

lub

Mail:[email protected]

A POZNASZ SZCZEGÓŁY ORAZ POWIEM CI JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE!

Nie bój się pytać! Pytaj!Jerk2


Ps. Z racji tego, że docelowo 10 osób, będę pisał w wątku ile wolnych miejsc pozostało. Ja niczego nie tracę, a Ty możesz zyskać!


RE: +++ Zarób 1mln do końca roku! To nie fake! Poznaj działanie handlu w internecie +++ - Toskan - 20-01-2017 19:04

Napisz czy zysk/marza jest stala % ? Z tego co widze to ty chcesz 'wieksza polowe' zyskow dla siebie Wink


+++ Zarób 1mln do końca roku! To nie fake! Poznaj działanie handlu w internecie +++ - MaLiN - 20-01-2017 19:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.