Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiam na podróż dookoła świata :) (/Temat-Zarabiam-na-podroz-dookola-swiata-143137)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 31-01-2017 09:48

W niedzielę był tak słaby dzień ,że nawet nie było sensu pisać posta Smile Tego dnia zarobiłem całe 0,07$Sad W ogóle zauważyłem ,że w weekendy mniej zarabiam niż w normalne dni a także jest mnie promocji hmmmm... myfriendy odpoczywają ? Smile

Na dzisiaj nie mam jakiś tam planów wybiegających poza codzienność ale jutro i pojutrze mam wolne więc trochę roboty mnie czeka Big Grin jutro wszystko pewnie opiszę Big Grin

Wczorajszy zarobek:
- EPN : 3.74$

Zarobek ogólny :
- EPN : 47.87$(164.26$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 02-02-2017 14:31

Podsumowanie STYCZNIA :

[Obrazek: styczen_a.jpg]
Jak widać na zdjęciu powyżej w styczniu łącznie zarobiłem 95$$ Big Grin na 20k klików w linki 663 osoby coś kupiły i mam CR 3.76%, nie mam pojęcia czy to dobry czy beznadziejny wynik. Na tle całego miesiąca wyróżniły się 3 dni, wszystkie mają powyżej 1k wyświetleń lecz LEADTY i zarobki bardzo różnią się od siebie. Tak jest w PP jak nie masz dobrej niszy to możesz nawet i nic nie zarobić. Nawet jak ma się idealna nisze gdzie CR może wynieść nawet 50% to można zarobić 1$ ( Promowana aukcja musi kosztować powyżej 0,20$ aby zarobić cokolwiek, czyli 0,01$ ). Mam nadzieję ,że w lutym uda mi się pobić styczeń Big Grin

Zapraszam do komentowania Smile


Wczorajszy zarobek:
- EPN : 0.49$

Zarobek ogólny :
- EPN : 51.54$(162.41$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 06-02-2017 09:22

Nie było mnie parę dni na forum a spowodowane to było tym ,że nie miałem internetu a także nie miałem co opisywać, weekend był bardzo słaby. Na siłę znalazłem 1 nisze ale większość czasu leciałem na "autopilocie " Big Grin Mam nadzieję ,że nie będzie taki cały tydzień

Chciałem przystąpić do programu partnerskiego ceneo ale w ich regulaminie doczytałem ,że linków promocyjnych nie można umieszczać na FB ani innych portalach społecznościowych Sad teraz szukam czegoś innego. Może ktoś podpowie do jakiego PP mógłbym dołączyć ( najlepiej żeby to było coś podobnego do ceneo albo jakiś związany z modą, tylko nie banki ani żadne pożyczki )

Zarobek od 02.02 :
- EPN : 8.78$

Zarobek ogólny :
- EPN : 53.65$(168.05$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 11-02-2017 09:01

Ogólnie nie mam co opisywać bo codziennie robię to samo Smile wyszukuje jakieś fajne promocje czy aukcje na aliexpress i promuje na FB. Zastanawiam się nad użyciem FB ADS.
Jeżeli nic się nie poprawi ( zbyt mało ciekawych aukcji) to luty nie pobije zarobków ze stycznia Sad

Zarobeki z ostatnich dni ( 06.02 - 10.02:
- EPN : 13.82$

Zarobek ogólny :
- EPN : 58.60$(174.64$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 21-02-2017 06:29

Dawno nic nie pisałem, a dokładnie to 10 dni temu Smile przyczyna : brak czasu
Przez te 10 dni pracowałem w internetach po około 30min dziennie ( poniżej zdjęcie z moich zarobków)
Chciałem wykupić reklamę FB ADS i zapłacić poprzez paypal ale można tylko kartą Sad innej opcji nie ma choć mam środki na koncie
Do końca miesiąca zlecę pierwszą testową wypłatę na ePayments.

[Obrazek: 11_20_02.jpg]


Wczorajszy zarobek:
- EPN : 4.41$

Zarobek ogólny :
- EPN : 76.62$(158.30$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Zawadson - 21-02-2017 11:47

Wiesz cr 3.76% to na logikę kiepski wynik, ale się nie martw! Ja mam 0% Big Grin

A miałeś taką sytuację, że kupujący się rozmyślił i nie dostałeś pieniędzy?


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 21-02-2017 23:47

(21-02-2017 11:47)Zawadson napisał(a):  Wiesz cr 3.76% to na logikę kiepski wynik, ale się nie martw! Ja mam 0% Big Grin

A miałeś taką sytuację, że kupujący się rozmyślił i nie dostałeś pieniędzy?

tak kasa znika Sad bo chińczyk np wystawił fake aukcje, ludzie pokupowali a potem musiał refunda zrobić , to wtedy hajs przepada ( chyba ,że ktoś wystawi mimo to feedbacka, wtedy się dostaje pieniążki )


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Zawadson - 22-02-2017 00:02

A dużo pieniędzy straciłeś?

Bez wystawionego feedbacka nie dostaję pieniędzy?


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - patryk574 - 22-02-2017 07:49

(22-02-2017 00:02)Zawadson napisał(a):  A dużo pieniędzy straciłeś?

Bez wystawionego feedbacka nie dostaję pieniędzy?

Jakbym zsumował wszystko co straciłem to by wyszło może 2$ Smile ale w styczniu była jedna dobra nisza na której zarobiłem około 20$ i chińczyk teraz pisze ,że to była pomyłka Sad zobaczymy czy dostane ten hajs czy nie
Dokładnie ! Feedback to jest potwierdzenie tego ,że towar doszedł do klienta. Bo gdyby czegoś takiego nie było to można by było sobie nabijać nawet 100k $$ dziennie Smile

Wczoraj pokazała się bardzo dobra aukcja która kosztowała 0.01$ , oczywiście nic na niej nie zarobiłem, lecz jak to zawsze bywa : nie da się kupić jednej rzeczy na aliexpress Big Grin ze 1292UV miałem 373 leadów którzy wypracowali mi 8.81$ zysku Smile
Dzisiaj spróbuje pobić wczorajszy dzień może się uda Big Grin

Wczorajszy zarobek:
- EPN : 8.81$

Zarobek ogólny :
- EPN : 77.65$(166.08$)

Cele (podliczam tylko wypłacone $$):
- laptop 0/1500$
- Majorka (majówka)
- Norwegia (sierpień) 0/1000$


RE: Zarabiam na podróż dookoła świata :) - Zawadson - 22-02-2017 10:15

Ktoś dostanie towar, nieumyślnie lub umyślnie nie wystawi feedbacka i tyle widzieliśmy naszą prowizję. A z czego co ja zaobserwowałem na aukcjach , jest bardzo mało feedbacków w stosunku do zamówień.

Dobra, przyjrzałem się dokładniej i wydaje mi się, że wszyscy potwierdzają dotarcie towaru. Tylko musi to trochę potrwać.