Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek strony w Google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Spadek strony w Google (/Temat-Spadek-strony-w-Google-143111)



Spadek strony w Google - endriu1231231 - 19-01-2017 14:20

Witam mam bardzo małe doświadczenie w pozycjonowaniu i uczę się niestety na błędach. I ostatnio zrobiłem bardzo poważny, bo postanowiłem podmienić linki do strony głównej na podstronę zarobkową myślałem że da to jej takiego kopa bo ona nie była w top 10 a inne podstrony były. Ale po wynikach zalamalem się moja strona nie pokazuje się nawet w top 50. Co robić? Strona jest o grze i ona premierę ma za 4 dni zdążę coś zrobić? Postanowiłem że teraz będę główna linkowac tylko ale czy to coś da?


RE: Spadek strony w Google - seozgred - 23-01-2017 15:08

w 4 miesiące prędzej. a skoro to gra z premiera to nei przebujesz się przez portale gazetowe...