Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS premium, wiadomość SMS z samym kodem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: SMS premium, wiadomość SMS z samym kodem (/Temat-SMS-premium-wiadomosc-SMS-z-samym-kodem-143093)



SMS premium, wiadomość SMS z samym kodem - mati3127 - 19-01-2017 01:21

Witam, jestem tu nowy, zaczynam przygodę.
Czy jest jakiś sposób by podać numer w programie na który zostanie wysłany tylko kod który trzeba wpisać w serwisie? Czy może jest gdzieś możliwość edycji wiadomości która dostaje odbiorca?
Bo gdy osoba zobaczy informacje o kwocie te np. 4zl lub 6zl to się przestraszył, a jak będzie tylko kod to inaczej zareaguje


RE: SMS premium, wiadomość SMS z samym kodem - Rzarko - 19-01-2017 20:10

Przecież te informacje o kwocie smsa są najważniejsze.
Dzięki temu nie robisz nikogo w bambuko, bo wszystko jest napisane.


RE: SMS premium, wiadomość SMS z samym kodem - mati3127 - 26-01-2017 00:18

A gdyby osoba dostała wiadomość tylko z kodem, ja bym do niej napisał żeby mi go podała, bo pomyłka i kod wpisuje i pieniążki lecą


RE: SMS premium, wiadomość SMS z samym kodem - Leadmore - 26-01-2017 09:01

(26-01-2017 00:18)mati3127 napisał(a):  A gdyby osoba dostała wiadomość tylko z kodem, ja bym do niej napisał żeby mi go podała, bo pomyłka i kod wpisuje i pieniążki lecą
Zablokowanie konta na LM Smile