Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto chce zarobić 50 zł i pomóc mi w ogarnięciu szablonu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kto chce zarobić 50 zł i pomóc mi w ogarnięciu szablonu? (/Temat-Kto-chce-zarobic-50-zl-i-pomoc-mi-w-ogarnieciu-szablonu-143083)



Kto chce zarobić 50 zł i pomóc mi w ogarnięciu szablonu? - dawkos23 - 18-01-2017 21:40

Siema, potrzebny mi ktoś pewny, kto wie jak to ogarniac, a nie ktoś, kto chce zarobić 5 dych i będzie w trakcie sam się uczył jak to ogarnąć. Zależy mi na czasie. Chodzi o ten szablon https://themeforest.net/item/xlander-startup-landing-page-bootstrap-wp-theme/10254806 i pomoc w jego konfiguracji, żeby wyglądał tak, jak będę tego chciał. Smile


RE: Kto chce zarobić 50 zł i pomóc mi w ogarnięciu szablonu? - PanCaro - 19-01-2017 00:25

Pisz na pw jak aktualne. W 10 minut ogarniemy tak jak chcesz chyba, że zaczniesz wymyślać niestworzone rzeczy to skończy się na 200-500 zł.


RE: Kto chce zarobić 50 zł i pomóc mi w ogarnięciu szablonu? - PCOX - 01-02-2017 13:37

Jak aktualne to daj znać na PW


RE: Kto chce zarobić 50 zł i pomóc mi w ogarnięciu szablonu? - dawkos23 - 01-02-2017 18:54

(01-02-2017 13:37)PCOX napisał(a):  Jak aktualne to daj znać na PW

Nieaktualne


Kto chce zarobić 50 zł i pomóc mi w ogarnięciu szablonu? - Majka - 17-02-2017 19:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.