Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki potencjał na zarabianie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki potencjał na zarabianie? (/Temat-Jaki-potencjal-na-zarabianie-143055)



Jaki potencjał na zarabianie? - Roator - 18-01-2017 00:36

Witam. Jestem właścicielem strony internetowej, która dynamicznie zwiększa swą popularność, co wiąże się z częstymi odsłonami strony ludzi z całej Polski (póki co tylko Polski). Nie jest to żaden blog, tylko zwyczajna strona www na której można się dowiedzieć kilku rzeczy i pobrać kilka plików.

Pytanie dotyczy tego, w jaki sposób mogę zacząć zarabiać poprzez taką stronę? Zaznaczam że jest coraz więcej wejść na stronę i bardzo dużo pobrań plików. Nie mam na myśli zarabiania przez sprzedaż tych plików, tylko chodzi mi o reklamę. Wyświetlanie reklam, klikanie w coś, wyświetlanie ankiet?? Co byście polecili w przypadku strony z takim potencjałem?


RE: Jaki potencjał na zarabianie? - matek697 - 18-01-2017 02:00

jaka tematyka strony mniej więcej?


RE: Jaki potencjał na zarabianie? - iCash.pl - 18-01-2017 10:25

Proponujemy wprowadzenie naszych usług SMS Premium Wink
Dzięki współpracy będziesz w stanie zmonetyzować ruch na swojej stronie.
Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez stronę lub drogą mailową. Nasz support jest gotów do pomocy Wink


Jaki potencjał na zarabianie? - Hybrid1990 - 11-10-2021 08:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.