Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie własnego Fan Page - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie własnego Fan Page (/Temat-Pytanie-odnosnie-wlasnego-Fan-Page-143028)



Pytanie odnośnie własnego Fan Page - Pajmon - 17-01-2017 13:12

Mam swój Fan Page z ebookami. Czy jak by miał np 100 polubień, a np. 1000000 polubień to ma to wpływ na jago pozycję, że przy 1000000 polubień będą same już like wpadać z automatu oraz zainteresowanie moim Fan Page ? W sensie polubienia bym se nabił like4like stroną i potem załóżmy przy 1000000 like fan page by mi same wpadały i zainteresowani kupnem ebooków, jest to możliwe ?

Proszę o konkretną odpowiedź, pozdrawiam Serdecznie


RE: Pytanie odnośnie własnego Fan Page - adrian018 - 17-01-2017 13:47

Nie jest to możliwe, ponieważ sam zrobiłem taki błąd i mam Fanpage z 3k likeów, są to głównie sztuczne like, a powiem Ci że zbyt duża liczba sztucznych lików po prostu sprawa, że nas fanpage traci zasięg i posty które udostępniamy są mniej widoczne dla innych. Dodaje posty i nawet 10 like przez to nie uzbieram, także budowanie sztucznych likeów nie ma sensu, facebook ma taki skrypt, że tego nie przeskoczysz, zostaje jedynie realnie i 'uczciwie' reklamować się w różnych miejscach by ludzie sami przychodzili i dawali like na ten fanpage, trzeba go rozwinąć w ciekawe treści by takie like przyciągać, codziennie coś ciekawego dodawać itp itd.. Smile TO nie jest taka łatwa sprawa jakby się chciało Smile