Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Erge make hot money v2.0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Erge make hot money v2.0 (/Temat-Erge-make-hot-money-v2-0-143020)

Strony: 1 2 3 4 5


Erge make hot money v2.0 - ErgePL - 17-01-2017 02:58

No siema, ja jestem Erge zawodowy zarabiaka w internecie. Tyle o mnie, poznacie mnie z czasem bardziej Wink Jedni może mnie znają lub pamiętają, a dla drugich nie i mogę być całkiem obcy.. obcy do teraz. Gdzieś tutaj jest zakopany mój temat z dziennikiem pracy pierwszym który miał wiele niepowodzeń co do samego jego kontynuowania, a teraz aktualnie wziąłem się ostro za zarobki. Na tamten osobiście szkoda czasu, a czas to pieniądz, a właściwie to taki pieniądz bo od połowy października zeszłego roku takie zarobki : 99,99% automat

[Obrazek: G0aGvVh.jpg]
[Obrazek: gTKvqFt.jpg]

W ten poniedziałek brakło mi 116 zł do 1000 zł w 24h. Więc jest bajka - zwłaszcza, że to wszystko to automat głównie i nic więcej, Od połowy października 2016 12k zł z automatu, to jest coś! Aktualnie moim celem jest uzyskać 1500 zł w 24h. Konwersja spadła, bo tydzień temu z odnowieniami 94,64% konwersji, teraz 67,65% więc jest skok. Trzeba to wyrównać, zarobki zwiększać i ruszać na pełnych obrotach.. pełniejszych! Wink

To jest też powód dla którego tutaj wracam, spadająca konwersja i to, że potrzebuję motywacji niż jechania praktycznie na dwóch niszach. Zarobki metodą PPA/Suby, nie używam gotówców promuję linki z Eforsy na własnym hostingu i domenie + YouTube. Aktualnie mam w głowie multum nisz, muszę je tylko przełożyć na hosting i wypromować. Fake content, ale zastanawia mnie mocno Real content, bo jest tego przeokrutnie warty. Wychodzi mi teraz ok. 3000 zł na 13 dni co cieszy nie tylko oko, ale też i to jak zacząłem żyć.

Dokopałem się do żyły złota, możliwości jest multum jak i tego jak je wykorzystam, zrealizuje i wykonam. Zajmuję się też bardzo mocno grafiką komputerową co też daje mi spory $, ale to już mniejsza o to bo nie na tym chcę się teraz jak i tutaj skupić. Wink

Postaram się codziennie coś podsumować, zawsze kogoś zmotywywać i nigdy was nie zanudzać tym co się tutaj będzie działo, bo dziać się będzie ! Zwłaszcza, że teraz będę pracował wg. godzin które rozpisałem sobie w grafiku więc podchodzę do tego bardzo poważnie i bardzo mocno nastawiony na przeogromne pieniądze które będą dla was motywacją i dla mnie też z resztą... choćby taką aby was motywować, że wszystko jest możliwe i nie należy się nigdy poddawać, robić to co się kocha i brnąć w to z x3 siłą... Cool

Nie ma to jak robić wypłaty za dany tydzień, a nie jak to kiedyś się robiło za miesiąc i było mało.. teraz to całkiem inny klimat, inny styl i inne przygotowanie. Będzie gorąco, czuje to Smile

Do tego jeszcze jedna domena przystosowana pod ruch z PL i zza granicy na mnie czeka z postawionym już oprogramowaniem i grafikami, kwestia tylko jej wybicia, dokończenia i monetyzowania. W 50-60% jest gotowa wersja PL i powolutku ją buduję. Także co mogę więcej powiedzieć, zarobki dzienne na poziome 100 -140 zł były długo, teraz spadły do 100 i mniej na dobę, Ale jest poniedziałek który nadrabia cały tydzień, ale to się zmieni,

już się boję, a wy?

Pozdro, Erge siema Wink


RE: Erge make hot money v2.0 - RemoverPL - 17-01-2017 08:38

1,5k dniówki, kozak Big Grin Powodzenia, obserwuję Wink


RE: Erge make hot money v2.0 - kubagrzybowski - 17-01-2017 09:21

tylko pogratulować


RE: Erge make hot money v2.0 - BuySellProfit - 17-01-2017 11:07

No no, szalejesz Ergo Lol


RE: Erge make hot money v2.0 - AlphaStalker - 17-01-2017 11:29

Będę zaglądał Smile


RE: Erge make hot money v2.0 - Grubykesz - 17-01-2017 11:33

Dniówka 1500? Myślę, że z twoimi zdolnościami, to nie będzie jakimś problemem! Ba! Moim zdaniem jesteś nawet w stanie osiągnąć 2x tyle, albo i więcej!

Dziennik zapowiada się na prawdę ciekawie! Będę zaglądał codziennie! Powodzenia stary!! Smile


RE: Erge make hot money v2.0 - Lanserek - 17-01-2017 12:14

Powodzenia! Na pewno będę śledził Smile


RE: Erge make hot money v2.0 - trybulski - 17-01-2017 13:12

Poszła subskrypcja, powodzenia Smile


RE: Erge make hot money v2.0 - ErgePL - 17-01-2017 14:15

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, bardzo mi się spodobało to jak zareagowaliście na mój dziennik pracy Smile Dzisiaj wieczorem koło 23/24 podsumuję to co dziś udało mi się zrobić i zarobić, choć nie spodziewam się wiele ze względu na wtorek i wczorajsze zarobki... ale co ja będę dalej gadał, do dzieła! Idea

P.S:
[Obrazek: rOoanPU.jpg]

Dzisiejsze zdobycze, pozdrawiam Smile


RE: Erge make hot money v2.0 - piotrekprorok - 17-01-2017 14:18

Powodzenia Wink Odnowienia świetna sprawa Heart