Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Pierwsze kroki. (/Temat-Pierwsze-kroki-143004)

Strony: 1 2


Pierwsze kroki. - realnyfake - 16-01-2017 19:57

Witam, mam portfel Bitcoin i ok. 20-25$ na nim. Chciałbym te pieniądze jakoś zainwestować, powiększyć tę sumę. Nie chodzi mi o olbrzymie stawki jak kilka dolarów dziennie. Poza tym mam takie obowiązki jak szkoła, więc nie mogę siedzieć przy komputerze 24h. Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Pierwsze kroki. - kubagrzybowski - 16-01-2017 20:59

zapoznaj się z programami typu HYIP - moim zdaniem warto ale jest ryzyko, przykład programu masz w sygnaturce
ale za nim w jakiś wejdziesz zapoznaj się z tematem: http://zarabiam.com/Temat-Informacje-O-Ryzyku-W-Programach-Hyip-revshare-139522


Pierwsze kroki. - realnyfake - 16-01-2017 21:18

A może coś co ma mniejsze szansę na stratę? Słyszałem o cloud minningu. Na ile to jest zdatne?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Pierwsze kroki. - kubagrzybowski - 16-01-2017 22:15

cloudmining to też coś na zasadzie HYIP było wiele dobrze zapowiadających się serwisów i padło, jest też kilka które przez długie lata się trzyma ale który daje pewność że za 3 miesiące będzie? nikt ci nie zagwarantuje tego - 3m tyle średnio trzeba czekać na zwrot inwestycji

Jeśli chcesz zarabiać polegając tylko na swoich ruchach to polecam giełdy, osobiście korzystam z hitbtc
Czysty link || reflink


RE: Pierwsze kroki. - realnyfake - 17-01-2017 07:01

Załóżmy że wybieram giełdę, to jak to się wszystko odbywa i jaka jest w tym moja rola? [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Pierwsze kroki. - kubagrzybowski - 17-01-2017 09:01

giełda polega na kupowaniu kryptowalut tanio i sprzedaży, można na tym zarobić ponieważ wahania kursów są spore, wejdź sobie na link który ci podałem i obserwuj walutę np. Zcash skoki na poziomie nawet 30% dziennie się zdarzają


RE: Pierwsze kroki. - realnyfake - 17-01-2017 11:39

Ok, ale później jak mam zmienić na tą samą walutę Zcash? Portfel mam na Blokchainie.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


RE: Pierwsze kroki. - kubagrzybowski - 17-01-2017 11:44

wpłacasz na giełdę kupujesz walutę tanio a potem drożej odsprzedajesz czyli ostatecznie masz walutę w btc, to jest jedna z wielu metod na której się zarabia podałem ci to tylko jako przykład


RE: Pierwsze kroki. - ktostujest - 17-01-2017 13:39

Ja polecam granie na gieldzie typu poloniex Wink


RE: Pierwsze kroki. - Makabrycy - 17-01-2017 13:45

na początek bym zaczął od revshare typu MPCA. zdecydowanie mniejsze ryzyko niz typowy hyip, można pomyśleć o jakimś cloudminigu ale tez w tej kwocie zwrot będzie niewielki a depozyt zaczyna zarabiać na siebie średnio po 3-4 miesiącach.\
Jak byś był zainteresowany dokładniejszymi informacjami to zapraszam na PW.