Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis dla młodych autorów wydający książki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis dla młodych autorów wydający książki (/Temat-Serwis-dla-mlodych-autorow-wydajacy-ksiazki-142983)



Serwis dla młodych autorów wydający książki - Pajmon - 16-01-2017 00:28

Witam Serdecznie

Masz pasję i lekkie pióro ? Zostań autorem i wydaj swojego ebooka na serwisie Ridero. Darmowa publikacja w wielu księgarniach oraz w popularnej czyli empik. Wypłaty z Ridero od 200zł netto na konto bankowe + pobierają 12 zł przy wypłacie, jedyny u nich koszt obowiązkowy do zapłaty, czyli mamy 188 zł na ręke. Podatek odprowadzają, bo kwoty są netto za licencje. Można ustalić ile chce się za ebooka brutto. Usługi korekty są także dostępne na serwisie. Ja zrobiłem sobie za darmo. Serwis wydaje także książkę do księgarni Alimero. Jest to jedyna, w której nasza książka jest w formie papierowej. Nie ma tutaj polecania, firma się w takie coś nie bawi. Obecnie najlepsza na rynku firma dla młodych autorów wydająca za darmo.

Zapraszam Serdecznie na mój Fan Page, dzisiaj świeżo założony:

https://www.facebook.com/ebookioezoteryce/

Sam wydałem 2 ebooki o medytacji jeśli kogoś to interesuje i już są w całej Polsce, na razie 1 część sprzedałem w 6 egzemplarzach i zarobiłem na ręke 52, 20 zł, a drugiej 0 sprzedaży bo dopiero weszła.

Pozdrawiam Serdecznie całe forum Zarabiam


RE: Serwis dla młodych autorów wydający książki - Akaishi909 - 16-01-2017 11:04

Po przeczytaniu twojego nazwiska jakoś dziwnie zrobiłem się głodny =D

Tak na szybkości, jest jakiś limit znaków czy stron od którego to można tam wrzucać w ogóle? Czy wszystko wedle własnego gustu?


RE: Serwis dla młodych autorów wydający książki - trybulski - 16-01-2017 11:58

@[Pajmon] - można wrzucać wszystko czy są jakieś ograniczenia?


RE: Serwis dla młodych autorów wydający książki - Richlook - 16-01-2017 13:39

Świetna propozycja, ktoś już korzystał z tego portalu?


RE: Serwis dla młodych autorów wydający książki - Pajmon - 16-01-2017 18:40

Co do znaków nie ma limitu z tego co wiem a żeby wgrać książkę chyba musi mieć minimum 8 stron coś takiego i to potem jakoś przekładają. W sensie format A4. Co do treści chyba mogą być ebooki o zarabianiu w sensie samodoskonaleniu się, psychologicznej edukacji na temat biznesu np.


RE: Serwis dla młodych autorów wydający książki - count765 - 16-01-2017 20:59

Widziałem od nich najróżniejsze ebooki, czyli chyba można wszystko generalnie Smile


RE: Serwis dla młodych autorów wydający książki - Pajmon - 16-01-2017 21:56

Pewnie, że można, jak ktoś chce moje zobaczyć to zapraszam Serdecznie na mój Fan Page na facebook. Link w 1 poście w tym temacie Wink