Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem na stronie like4like.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem na stronie like4like.org (/Temat-Problem-na-stronie-like4like-org-142940)



Problem na stronie like4like.org - Pajmon - 15-01-2017 12:51

Witam Serdecznie

Wielu z was zna tą stronę. Dodałem swój link do zbierania like na niego i musiałem żeby mi zatwierdziło ustawić jako publiczny. Teraz chcę w tym samym linku mieć komentarze i jak dodaje link to wyskakuje komunikat, że jest problem. W ustawieniach facebook ustawiłem w dziale Posty publiczne w zakładce Komentarze do postów publicznych czyli Kto może komentować twoje posty publiczne i ustawiłem to na Publicznie. Jak wchodzę w zakładkę Oś czasu i oznaczanie i daje Sprawdź co inni widzą na twojej osi czasu, to po przejściu na stronę mam ten post tylko bez linijki komentarzy a muszę to odblokować by obcy ludzie spoza listy mogli dodawać komentarze na mojej osi czasu, jak mam to zrobić bo ustawiam na zmianę różne rzeczy i lipa ?

Pozdrawiam Serdecznie


RE: Problem na stronie like4like.org - Pajmon - 15-01-2017 14:38

I co znalazł by się ktoś uprzejmy co by mi pomógł ?


RE: Problem na stronie like4like.org - Pajmon - 15-01-2017 15:44

Już mam ustawione ale dzięki za pomoc, musiał być minimum 1 komentarz ustawiony