Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com (/Temat-HourBitClub-od-7-2-dziennie-dozywotnio-hourbitclub-com-142925)

Strony: 1 2 3 4 5


HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - kanibal54d - 14-01-2017 22:05

[Obrazek: 728.gif]

Witajcie,
Od czasu do czasu zabawię się w HYIP-a, a ten wydaje się niezwykle interesujący. Program najprawdopodobniej admina topbithourly i lightbitcoin, które ładnie dały zarobić bez referrali 150-180%. Program ruszył kilka godzin temu i znajduje się na wielu monitorach w sieci. Między innymi znanego Woody Balto. Oczywiście program podwyższonego ryzyka. Zalecam wchodzić na starcie albo w ogóle.

Nazwa programu: HourBitClub
Plany inwestycyjne: Od 0.3% na godzinę dożywotnio

Minimum inwestycyjne: 0.01 BTC
Akceptowane systemy płatności: BTC, Perfect Money i wkrótce będzie dodany payeer
Wypłaty: instant

>>>REFLINK<<<

czysty link


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - Gremquen - 14-01-2017 22:09

Ja już jestem w programie za drobne Wink
Zobaczymy czy da zarobić Wink


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - osk4rr - 14-01-2017 22:15

A poszło z refa, wrzucę jakieś drobne Tongue

Jak długo idzie wpłata? Bo na blockchain już potwierdzona a na koncie dalej 0 BTC :/
ponadto zero informacji na mailu

Edit: mam po 2h Smile


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - kanibal54d - 16-01-2017 00:51

Był problem ze wpłatami, ale wszystkie dochodzą.
Wypłaty natomiast są instant.

Ja wrzuciłem 0.501 BTC Smile


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - Gremquen - 16-01-2017 01:04

Mój depozyt szedł ok 3 godziny. Podobno teraz już się to poprawiło.
Potwierdzam wypłaty instant, chociaż jak niektórzy zgłaszali, małe kwoty trafiają do pending i trzeba zlecać jedną większą Wink


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - Oceniamy - 16-01-2017 01:24

Bardzo podobny program do https://lightbitcoin.com/ który niestety już nie płaci. Lecz Ci co weszli na początku zarobili


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - michalgo - 16-01-2017 10:00

Co Ty gadasz? Wypłaty nadal instant. Jezeli zlecisz wypłatę zbyt małej ilości środków, trafia ona do pending. Zrób jedna wieksza wypłatę i wszystko będzie okej.

Poza tym strona działa od 2 dni wiec cieżko zeby ktos zarobił Smile


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - kanibal54d - 16-01-2017 11:37

Prawdopodobnie tutaj działa automat, który pobiera jakąś prowizję dla admina a reszta idzie dla użytkowników. Tak było we wcześniejszych projektach, skoro stawia już kolejny program to jest szansa że nie zawinie się z kasą tylko będzie wypłacał dopóki będzie kasa do podziału, ale to jest HYIP i nigdy nie wiadomo. Fajne są te naliczenia sekundowe Smile


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - Gremquen - 16-01-2017 12:09

Ja dostałem swoją wypłatę wczoraj, minimum jakie było i doszło instant. Więc ne wiem od czego zależy, że niektóre małe wypłaty idą do pending


RE: HourBitClub - od 7.2% dziennie dożywotnio - hourbitclub.com - kanibal54d - 16-01-2017 12:45

Ja nie zlecam minimalnych i wszystko jest ok Smile