Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ma znaczenie miejsce pobytu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy ma znaczenie miejsce pobytu? (/Temat-Czy-ma-znaczenie-miejsce-pobytu-142922)



Czy ma znaczenie miejsce pobytu? - Miłas - 14-01-2017 21:28

Cześć Wam.

Ostatnio natknąłem się na nietypowy problem. Głównie koszę siano z Pay Per Install (CInstaller)/Skracacza linków (Shorte.st) i zauważyłem, że nie dostaje tyle za instalki/kliki SKIP AD ile powinienem dostawać.

-Wczoraj miałem 82 leady z CInstallera w tym 34 za 0.35$. Nie od dziś ta stawka pojawia mi się w portfelu co mnie zdziwiło, ponieważ w zakładce Rates na stronie nie ma takiej. Jest 0.4$, a schodząc niżej 0.2$. Nie ma nic napisane o stawce 0.35$.. Z racji tego, że jestem dociekliwy postanowiłem sprawdzić skąd były pobrania za 0.35$. Ku zdziwieniu okazało się, że wszystkie sprawdzone przeze mnie IP są z USA, a za takie pobranie PODOBNO mają mi zabulić 2$, a nie 0.35$ Xpokerface

-Sprawa wygląda podobnie na Shorte.st. stawka za klika oscyluje u mnie między 0.0005$, a 0.001$. Mnożąc to x1000 wychodzi 0.5$-1.0$/1000 klików.. Co mnie dziwi, ponieważ traffic mam głównie z USA/UK/Francja/Polska.. A stawki za te kraje są bardzo wysokie. Traffic potwierdzony przez IP Analyser na moim hostingu (Wix.com) i sprawdzanie wyrywkowe ręcznie.

-Wracając do tematu, to mieszkam w Anglii i zacząłem zabawę w internecie również w tym kraju. Wiem, że to mało prawdopodobne, ale czy istnieje możliwość, że ja w UK ( Jako Admin moich nisz i linków ) mam obniżone stawki z racji tego, że mieszkam właśnie tu, a nie np. w Polsce?

-Jeżeli Nie, to macie jakieś sensowne wytłumaczenie dlaczego za pobranie, które jest z USA dostaje groszowe 0.35$, a nie 2$? Podobne pytanie kieruję również do serwisu Shorte.st. Jestem ewidentnie Sex na hajs, ale nie wiem z jakiej to przyczyny. Może po prostu podmienie linki na inne serwisy PPI i inny skracacz, a jak tak to na jaki? Adf.ly i PerInstallBucks? Jak myślicie? Pozdro z wysp Smile


RE: Czy ma znaczenie miejsce pobytu? - iPlusOfficial - 14-01-2017 22:44

Cinstaller płaci "Up to 2$" Wink Czyli DO 2$


RE: Czy ma znaczenie miejsce pobytu? - ged321 - 15-01-2017 20:20

Shorte.st także płaci mi grosze w porównaniu do adf.ly i właśnie dziś napisałem do ich supportu dlaczego. Rozumiem, że każdy serwis nie daje maksa podanego w Payout Rates tylko np. połowę z tego, ale 1/4 to już mizernie.
Dlatego polecę Ci adf.ly a także ciekawe jest al.ly
(linki w sygnaturce)