Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. (/Temat-Pytanie-Jak-zaczac-przygode-z-btc-142917)



[Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - olek1710 - 14-01-2017 18:30

Witam! Mam do was pytanie, chcę zacząć przygodę z BTC, ale nie wiem jak się za to zabrać. Na wstępnie dodam, że mam do zainwestowania 200 zł (tak wiem, że dosyć mało, ale zawsze coś).


RE: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - Uni3X - 14-01-2017 19:41

Możesz wpłacić na giełde bitbay i jak kurs spadni to kupić za pln btc a jak będzie wyskoki to sprzedać btc i tak w kółko, lub kupować udziały w koparkach


RE: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - mariomax - 14-01-2017 20:11

Najpierw załóż portfel Bitcion np. na Blockchain lub na BitBay . Kup BTC i albo nimi handluj tak jak napisał kolega wyżej ,albo zainwestuj w jakiś program inwestycyjny.
Ja działam w HYIP , jak jesteś zainteresowany mogę pomóc.Pisz Priv.


RE: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - olek1710 - 14-01-2017 20:17

A jakie koparki polecisz? Smile


RE: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - averegen - 15-01-2017 22:47

Gainbitcoin


RE: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - Makabrycy - 16-01-2017 01:33

Witaj, zacząłbym od założenia portfela blockchain jest najprostszy ale polecałbym np coinbase, potem zainwestowałbym w MypaingCryptoAds - rev naliczający w BTC bez przeliczeń dolar btc, wpłacasz btc i zarabiasz btc Smile oprócz tego możesz parę groszy wrzucić do jakiegoś cloudminingu polecam XBTC mine. jeśli się zdecydujesz na PW podam ci szczegóły rożnych projektów zarabiających w BTC. Pozdrawiam.


RE: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - kubagrzybowski - 16-01-2017 16:57

jeśli chcesz zainwestować polecam serwis
http://zarabiam.com/Temat-PaidVeal-nowy-hit-zarobkowy-142598
ROI 157%


RE: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - Hopekk94 - 26-01-2017 23:35

zapraszam do serwisów z mojej sygnaturki Smile prawie bez pochlaniania czasu a $ dziennie zrobisz Smile


RE: [Pytanie] Jak zacząć przygodę z btc. - DanielKępa - 26-01-2017 23:44

Ja myślę, że najpierw musisz kupić (najlepiej na BitBay) trochę satoshi za te Twoje 200zł Smile Następnie najlepiej znaleźć program, na którym można zarobić. Zarabiać będziesz od razu na wzroście kursu, ale najlepiej te pieniądze zainwestować - dzisiaj praktycznie wszystkie programy w Internecie umożliwiają płatności Bitcoin. Załóż sobie jeszcze portfel na Blockchain, gdzie przelejesz BTC z Bitbay. Bitbay -> Blockchain.
Mam temat, gdzie zarabiamy na dwa sposoby (polecając oraz na tendencji wzrostowej samego BTC). Odezwij się na priv, opowiem Ci Smile