Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc (/Temat-Wyzwania-na-facebook-instrukcja-oraz-pomoc-142907)

Strony: 1 2


Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Pajmon - 14-01-2017 15:25

Witam Serdecznie

Na facebook są robione wyzwania i idzie na tym nieźle zyskać. Jak to jest wyszukuje np firmę Rossman ich fanpage i pisze w wiadomości o wyzwanie i dodaje wiadomość na oś czasu screen i zbieram like i komentarze do określonej pory np. 1,5 - 2 dni czy jak to jest ?

Wypali to po przez social media w sensie za punkty like i komentarze na 100% realne co polecicie i odpiszcie na te pytania co zadałem w poscie ?

Można zyskać wiele a ludzie zyskują w cholerę po mojej obserwacji na facebook ?

Pozdrawiam Serdecznie oraz kłaniam się, z wyrazami Szacunku dla całego forum Michał Golonka


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Mirror - 14-01-2017 15:32

Troszkę to pogmatwane. Jak chcesz na tym zarabiać? Smile
Zdajesz sobie sprawę z tego, że 90% wyzwań krążących po sieci to fejki i nikt nic nie wygrywa? Smile


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Pajmon - 14-01-2017 16:03

Czyżby moi znjomi wygrali perfumy pokazywali zdjęcia itp polecicie mi sosiacl media co nabija komentarze i like z punkty i jest pewne mam jedne tylko mam like arabskie ale to od znajomych sie liczy takze jest ok i mam na 100% pewne moge spróbowac wygram kazda p[otyczke cha Big Grin hehehehhee


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Ogniemimieczem - 14-01-2017 16:59

[Obrazek: zarabiam.jpg]


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - ged321 - 14-01-2017 17:02

Pytasz gdzie kupić like?


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Pajmon - 14-01-2017 17:10

No łąsnie gdzie kupić like mam zaufaną stronę co do like i komentarzy na http://www.like4like.org/ jest to serwsi generujący tego typu rzeczy uzbierać 250000 punków i przełożyć na like i komentarze korzystałem kiedyś z tegpo serwisu i jest zaufany co do tego typu rzeczy . Serdecznie polecam !


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Ogniemimieczem - 14-01-2017 17:12

Dobra bo ten czeka na gotowe, to jasne że mu dam gotowe. Po co miałby się męczyć i szukać
http://zarabiam.com/Temat-Like-komentarza-20k-dziennie-141724


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - MatePro - 14-01-2017 17:46

Na Allegro pełno ofert, poszukaj Smile


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Pajmon - 14-01-2017 18:02

Ogniem i mieczem a jaka najlepsza z tych wszystkich ? (dałem ci reputa) bo ja tą co wymieniłem mam dobrą i dzieki uprzejmie chłopie za pomoc, kłaniam się Big Grin


RE: Wyzwania na facebook instrukcja oraz pomoc - Pajmon - 15-01-2017 09:27

To jak ogniem i mieczem jaka najlepsza ?