Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wpłata/wypłata depozytu kartą debetową w IQ Option - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: wpłata/wypłata depozytu kartą debetową w IQ Option (/Temat-wplata-wyplata-depozytu-karta-debetowa-w-IQ-Option-142899)



wpłata/wypłata depozytu kartą debetową w IQ Option - Bizkita - 14-01-2017 11:59

Witam wszystkich finansowych magów Smile

Mam pytanie do traderów korzystających z IQ Option, bo jestem świeżynką w tym temacie Smile
Na razie nie rozpatruję opcji Skrill/Neteller tylko klasyk przelew.
Chcę dokonać wpłaty na realne konto w IQ Option za pomocą przelewu VISA/Mastercard z mojego konta bankowego w PLN. Powiedzmy, że to będzie 20 USD, żeby w ogóle przetestować platformę, brokera i trochę się tym pobawić. Jak coś ugram $$$, to będę chciała wypłacić tą kasę na konto bankowe również poprzez VISA/Mastercard.

Na stronie tego brokera w FAQ jest takie info:
Can I withdraw funds to my debit/credit card?
If you deposit funds via your debit/credit card, withdrawals are available only to this card and only in the amount of the deposit made via this card.
The remainder can be withdrawn to your e-wallet.


Czyli mam rozumieć, że jeśli wpłacę depozyt 20 USD, to będę mogła wypłacać zyski tylko na poziomie 20 USD, bo tyle wynosił pierwotny depozyt? Czyli jeśli ugram 100 USD, to mam sobie zlecić 5 przelewów i przy okazji popłynąć na prowizjach? Druga kwestia: mam rozumieć, że zasilenie konta brokerskiego po raz pierwszy przelewem z karty VISA/Mastercard pozbawia mnie w przyszłości możliwości ponownego zasilenia np. poprzez kasę ze Skrill'a? Tak rozumiem tą zacytowaną odpowiedź brokera. Ktoś się z tym spotkał?


RE: wpłata/wypłata depozytu kartą debetową w IQ Option - patryx6 - 14-01-2017 19:10

Wydaję mi się, że na VISA/MASTERCARD mogą zwrócić Ci tylko równowartość wpłaconej sumy.


RE: wpłata/wypłata depozytu kartą debetową w IQ Option - sethh - 21-01-2017 17:00

Wpłacając kasę kartą będziesz mogła wypłacić na kartę tylko równowartość wpłaty.
Czyli jeśli coś wygrasz to nadwyżkę nie wypłacisz na kartę.
Zdecydowanie lepiej jest mieć konto na Skrill lub Neteller, z którego bez problemu wyślesz kasę na swoje konto w banku. Dodatkowo możesz otrzymać od nich kartę płatniczą. Ja korzystam ze skrill i jestem bardzo zadowolony.

Polecam SKRILL