Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny CSS we wpisach, button z hoverem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Własny CSS we wpisach, button z hoverem (/Temat-Wlasny-CSS-we-wpisach-button-z-hoverem-142884)



Własny CSS we wpisach, button z hoverem - RemoverPL - 13-01-2017 23:25

Cześć, jak dodać własny styl we wpisach? Chciałbym dodać buttony z działającym hoverem. Wiem, że mógłbym dodać to bezpośrednio do wpisu, ale wtedy kod się sypie i wygląda strasznie nieprofesjonalnie... Czy jest jakiś prostszy sposób?


RE: Własny CSS we wpisach, button z hoverem - coffee - 13-01-2017 23:57

Dodaj hover do pliku ze stylami


RE: Własny CSS we wpisach, button z hoverem - Gremquen - 14-01-2017 00:55

@up dokładnie.
W pisaniu postu robisz button z klasą, a w pliku ze stylami szablonu, ew. jak masz pole w ustawieniach szablonu na "Custom CSS" to wrzucasz to tam i po kłopocie Wink


RE: Własny CSS we wpisach, button z hoverem - RemoverPL - 14-01-2017 20:59

@[coffee] @[Gremquen] dzięki chłopaki za pomoc, ale niestety nie działa hover :/ W index.htm na pulpicie wszystko śmiga, jak dodaję do custom css to nie działa Sad


RE: Własny CSS we wpisach, button z hoverem - Gremquen - 14-01-2017 21:29

Jak chcesz to podeślij mi passy na pw, zerknę za free czy wszystko ok wrzucasz Smile


RE: Własny CSS we wpisach, button z hoverem - RemoverPL - 14-01-2017 21:34

Dobra, już sobie poradziłem Big Grin