Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! (/Temat-W-2017-rzucam-etat-i-zyje-za-kase-z-neta-142821)

Strony: 1 2 3


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - Xentis - 12-01-2017 16:04

Dobrzy programiści to głównie samouki, więc można się samemu nauczyć, to tylko kwestia chęci i samozaparcia, takie jest moje zdanie Smile


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - Captain - 12-01-2017 16:21

Powodzenia Wink


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - kbermes - 12-01-2017 16:22

Trzymam kciuki Big Grin Będę śledził


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - Zasiu - 12-01-2017 16:34

Nie powiedziałem, że gdy skończę kurs będę zarabiał 30k, bo to niemożliwe, ale uważam, że lepiej niż obecnie i jest to przyszlosciowe. Byłem na dniu otwartym i kurs wydaje się być naprawdę konkretny i wymagający. Są egzaminy co jakiś czas i najslabsi odpadają. Więc wszystko zależy ode mnie i dobrze to rozumiem. Kurs na pewno szybcie mnie nauczy i bardziej zmotywuje. Nauka samemu w domu też jest możliwa, ale zejdzie mi dłużej. Tyle, że 10k za kurs to dużo. Poza tym nie jestem pewien czy na pewno chcę kodowac i na pewno się do tego nadaję. Poczytam inne dzienniki, pomyślę nad radami od innych i sam zdecyduję. Na pewno biorę się ostro do pracy, bo wszystko w życiu zależy tylko i wyłącznie ode mnieSmile Dzięki za rady Smile

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - dzemba - 12-01-2017 18:34

Dlatego jeżeli nie jesteś pewien to nie wydawaj tylu pieniędzy.

A co do wspomnianej matematyki,
- jeżeli piszesz program do obsługi dźwigu musisz znać się an fizyce,
- jeżeli piszesz aplikacje notarialną potrzebujesz znać się na rachunkowości,
- jeżeli piszesz mapę potrzebna ci wiedza geograficzna
- jeżeli piszesz piszesz porównywarkę musisz znać się na parametrach produktów

Informatyk to trochę taki człowiek orkiestra który musi rozumieć zagadnienie nad którym pracuje pisząc kod.

PS. chcesz się nauczyć programowania, proste jak budowa cepa, czego ci brakuje w obecnym świecie czego sam byś chciał używać? Aplikacji wyszukującej najbliższe restauracje na telefon? Strony internetowej z przepisami z Urugwaju? Nakładki na system zmieniającej pasek start w łąkę wypełnioną jednorożcami? Po prostu to zrób i jeszcze, jedno, drugie, trzecie, osiemnaste i będziesz programistą jak się patrzy Lol

Jeszcze jedno, można ale to trochę trudniejsze zostać programistą bez podstawowej wiedzy informatycznej, nauczenie systemów ósemkowych, szesnastkowych, podstawy działania sieci, zrozumienie jak działa dany system operacyjny, bardzo się przydają ale brak tej wiedzy nie jest przeszkodą nie do pokonania.

Pozdrawiam


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - Bazor - 12-01-2017 20:51

Jeżeli masz jakieś pojęcie w języku angielskim to polecam Ci skorzystania z darmowego kursu programowania z dziedziny front-endu na stronie https://www.freecodecamp.com/ możesz spróbować.
Będzie to taki wstęp dla Ciebie jak kod przemienia się w czynną stronę.
A propo matematyki, jest ona potrzebna do logicznego myślenia, lecz zależna jest też do innych dziedzin programowania. Dla przykładu, GameDev.
Natomiast w takim prostym projektowaniu strony matematyka jaka potrzebujemy to zazwyczaj mnożenie, dzielenie, dodawanie i odejmowanie.
Kluczem do sukcesu jest praktyka i samo zaparcie, bo łatwo jest się na początku zniechęcić wpatrując się w kod przez godzine i załamując ręce.
Również Pozdrawiam i powodzenia ! Smile


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - esy93 - 12-01-2017 22:33

(12-01-2017 20:51)Bazor napisał(a):  Jeżeli masz jakieś pojęcie w języku angielskim to polecam Ci skorzystania z darmowego kursu programowania z dziedziny front-endu na stronie https://www.freecodecamp.com/ możesz spróbować.
Będzie to taki wstęp dla Ciebie jak kod przemienia się w czynną stronę.
A propo matematyki, jest ona potrzebna do logicznego myślenia, lecz zależna jest też do innych dziedzin programowania. Dla przykładu, GameDev.
Natomiast w takim prostym projektowaniu strony matematyka jaka potrzebujemy to zazwyczaj mnożenie, dzielenie, dodawanie i odejmowanie.
Kluczem do sukcesu jest praktyka i samo zaparcie, bo łatwo jest się na początku zniechęcić wpatrując się w kod przez godzine i załamując ręce.
Również Pozdrawiam i powodzenia ! Smile

Tylko, że chyba byłą mowa o programowaniu, a nie kodowaniu stron. Ale niech się lepiej wypowie autor Big Grin


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - hypocrisy - 12-01-2017 23:36

Tak po prawdzie wszystkiego można się nauczyć samemu, wystarczy mnóstwo samozaparcia, czas i dobre materiały Smile Polecam tą stronę http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna , to chyba największy zbiór specjalistycznej i darmowej wiedzy jaki znalazłem kiedykolwiek w sieci, materiału jest ogrom, ale warto się zainteresować, wybrać co ciekawsze zagadnienia i spróbować je przyswoić...a potem oczywiście wrócić po więcej Smile


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - Zawadson - 13-01-2017 00:59

(12-01-2017 23:36)hypocrisy napisał(a):  Tak po prawdzie wszystkiego można się nauczyć samemu, wystarczy mnóstwo samozaparcia, czas i dobre materiały Smile Polecam tą stronę http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna , to chyba największy zbiór specjalistycznej i darmowej wiedzy jaki znalazłem kiedykolwiek w sieci, materiału jest ogrom, ale warto się zainteresować, wybrać co ciekawsze zagadnienia i spróbować je przyswoić...a potem oczywiście wrócić po więcej Smile

No raczej nie chciałbym być operowanym przez domorosłego chirurga.Smile


RE: W 2017 rzucam etat i żyję za kasę z neta !!! - Zasiu - 13-01-2017 10:17

Bardzo się cieszę, że jest taki duży odzew i wiele ciekawych zdań wypowiedzianych w temacie, to na pewno pomoże. Jeśli chodzi o programowanie, to bardziej skłaniałbym się do front-end i tworzenia stron, a nie aplikacji, tak przynajmniej mi się wydaje. Co do opinii czy można się nauczyć samemu czy nie to uważam, że na pewno można, bo jeśli naprawdę czegoś się chce i się to robi to nam się uda wszystko Smile Spojrzę na strony, które mi poleciliście, czytam dzienniki, forum i dalej czekam na komentarze, zarówno te namawiające do czegoś jak i odradzające.