Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w bitcoin, największa piramida jaką w zyciu widziałem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w bitcoin, największa piramida jaką w zyciu widziałem (/Temat-Inwestycja-w-bitcoin-najwieksza-piramida-jaka-w-zyciu-widzialem-142815)



Inwestycja w bitcoin, największa piramida jaką w zyciu widziałem - matii1111 - 12-01-2017 10:04

Proszę niech ktoś mi wytłumaczy na jakiej zasadzie to działa ?

[Obrazek: sdaasd.png]


Skomentowałem że to ściema i ludzie komentowali że jestem głupi i że jak nie wiem jak to działa to żębym się nie wypowiadał Big Grinbekabekabeka


RE: Inwestycja w bitcoin, największa piramida jaką w zyciu widziałem - piotrekprorok - 12-01-2017 10:12

beka


RE: Inwestycja w bitcoin, największa piramida jaką w zyciu widziałem - StoneMan - 12-01-2017 10:13

To proste , wpłacasz hajs i naciągasz refy - refy wpłacają hajs dla ciebie Big Grin
I tak sie buduje piramide zwaną magicznie matrycą xd


RE: Inwestycja w bitcoin, największa piramida jaką w zyciu widziałem - matii1111 - 12-01-2017 10:27

No to im tam napisałem ze to piramida Big Grin to mnie pocisnęli że się nie znam Big Grin
Ostatnio jakis gosciu do mnie na fejsie pisał że jak wpłace w jakis tam serwis dowolną kwote to za miesiąc bede miał 12000% bekabeka


RE: Inwestycja w bitcoin, największa piramida jaką w zyciu widziałem - axelunio - 12-01-2017 12:42

może zapomniał o przecinku i miało być 1,2000% bądź 0,12000% ;D


RE: Inwestycja w bitcoin, największa piramida jaką w zyciu widziałem - trybulski - 12-01-2017 16:18

Nie słuchaj ich. W dużej mierze te odpowiedzi mogły być od tej samej osoby, tylko z innych kont. Lub od osób, które mają za duże nadzieje Tongue