Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena na Gorący Sex Telefon - Sextelefonik.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Domena na Gorący Sex Telefon - Sextelefonik.pl (/Temat-Domena-na-Goracy-Sex-Telefon-Sextelefonik-pl-142814)



Domena na Gorący Sex Telefon - Sextelefonik.pl - knurr - 12-01-2017 08:49

Gorący sex telefon dla każdego - Seks rozmowy z pięknymi i sympatycznymi kobietam, które są chętne prawie na wszystko. Najlepsza strona w rankingu exn. Dysponujemy 28 kobietami które są dostępne 24h. Bardzo emocjonujaco i namiętnie pobudzją erotycznie każdego mężczyznę do granic fantazji. Jeden z najlepszych sex telefonów w polsce, Seks rozmowy na wysokim poziomie dla panów +18 lat

Domena = http://sextelefonik.pl

cena do uzgodnienia
Prosze o przemyslane propozycje cenowe na priv


RE: Domena na Gorący Sex Telefon - Sextelefonik.pl - HunteroS - 18-01-2017 01:07

Chodzi mi o zdjęcia bo jestem zainteresowany skryptem. Rozumiem ze sam je robiłeś i są twojej produkcji. Bo licencja na odsprzedaż jednego zdjęcia to ogromne koszty . Kara za jedno zdjęcie jest ogromna więc proszę o informacje ze w raz ze skryptem otrzymam licencje na każde zdjęcie Jeżeli skrypt nie posiada i używasz od tak jakiś zdjęć proszę o informację bo nie chce iść siedzieć


RE: Domena na Gorący Sex Telefon - Sextelefonik.pl - griver1 - 19-01-2017 20:16

50zł


RE: Domena na Gorący Sex Telefon - Sextelefonik.pl - Matheenn - 19-01-2017 23:20

U mnie też te telefony nie wypaliły póki co , ten numer wewnetrzny psuje wszystko; p


Domena na Gorący Sex Telefon - Sextelefonik.pl - surfer0700 - 20-01-2017 09:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.