Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT (/Temat-Nisza-z-Poradnikiem-Facebook-Blog-PPA-REAL-CONTENT-142793)

Strony: 1 2


[Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - Macieqx - 11-01-2017 19:15

Opis
Do sprzedaży nisza z poradnikiem jak ją stosować.
Działamy na facebooku, reklamując nasze posty na bloga, które są powiązane z dowolną formą monetyzacji (najlepiej PPA). Działamy na prawdziwym contencie oraz reklamujemy rzeczywisty lub jeżeli jesteśmy mocno leniwi częściowo rzeczywiste pobrania. Piszemy w języku polskim, dla polaków. Nie reklamujemy żadnych gier, ani filmów!
W pakiecie znajdują się :
  • Poradnik z obsługą niszy
  • Spersonalizowany artykuł na bloga (minimum 500 słów)
  • Zestaw ponad 100 grup na facebooku
  • Zestaw zdjęć do artykułów na bloga

Minimalne koszty startowe :
Można zacząć od 0 PLN, jednak przydatna będzie domena z serwerem, oraz konta na facebooku.

Potencjalny zasięg :

Około 400-800 tysięcy osób

Dlaczego sprzedaję?
Nie mam czasu na prowadzenie tego typu działalności, bo nie mam praktycznie w ogóle czasu Sad

Cena:
Do sprzedaży 4 komplety, aby nie robić konkurecji!
Każdy komplet po 60PLN

Kontakt :
PW
Możliwe rezerwacje


RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - Majka - 16-01-2017 18:39

@[Macieqx]


Poradnik, który otrzymałam do recenzji składa się z 5 stron. Krótki, treściwy opisuję jedną niszę wraz z jej zastosowaniem. Nisza jak dla mnie nie znana. Metody i przykłady promocji dla starych subowiczów będą "oklepane". Szkoda, że autor skupił sie tylko na facebooku (za to -5 ocen) i to mała sugestia dla tych co ewentualnie kupią poradnik - facebook to nie wszystko! Działamy na real contencie.Potrzebujemy Własny blog, konta na fb. Nie testowałam poradnika i nie mam zamiaru. Aby zarobić potrzebujemy czasu, profesjonalizmu. Jeśli uważasz, że przeczytasz poradnik, zrobisz to co autor opisuje w godzine i będzie zarabiał - NIE KUPUJ. 4 poradniki to max sprzedaży - znając życie wszyscy rzucą się z promocją w przykładowe grupy dodane przez autora do poradnika.

Ocena poradnika 4/10 (-5 za promocję na facebooku!).



RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - Macieqx - 16-01-2017 22:04

Jedna sztuka sprzedana

Zostały maksymalnie jeszcze 3

Zachęcam do zakupu i tak jak Majka wspomniała - facebook to nie jedyna metoda, ale uważam, że jest zdecydowanie najlepsza, dlatego ją opisałem szczegółowo


RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - Macieqx - 23-01-2017 22:06

Zostały 2 sztuki poradnika - zachęcam do zakupu


RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - Macieqx - 28-01-2017 13:05

Sprzedała się trzecia sztuka
Do sprzedaży została ostatnia, 4-ta sztuka poradnika
Zachęcam do zakupu, wszyscy, którzy kupili są zadowoleni Smile


RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - frjeux - 28-01-2017 15:06

Ktoś się wypowie z kupujących ?


RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - Rimster - 31-01-2017 17:01

Chcę kupic ale nie odpisujesz na pw.


RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - Macieqx - 03-02-2017 09:45

Odpisałem na PW najszybciej jak mogłem, nadal do sprzedaży pozostaje jedna sztuka poradnika
Zapraszam do zakupu i proszę nie siać fermentu


RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - plem - 03-02-2017 10:22

pw wysłane


RE: [Nisza z Poradnikiem] Facebook -> Blog PPA REAL CONTENT - helix - 19-02-2017 14:51

Nie ma już poradnika