Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! (/Temat-Obstawianie-meczy-e-sport-Drakelounge-5-na-start-142779)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Stworkowaty - 13-01-2017 16:03

No to obstawiamy. Wink


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Mea - 14-01-2017 09:45

11$ siadło Big Grin zobaczymy czy wypłaca Big Grin


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - bimber14 - 14-01-2017 11:15

Istnieje możliwość obstawiania i wypłaty jeśli ktoś nie ma na steamie CSa? Poprostu nie gram w to a fajnie by było mieć możliwość zbierania skinów do handlu


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Ogniemimieczem - 14-01-2017 11:38

Moim zdaniem tak na logikę. Raczej nie da się wygrać dóbr na grę której nie ma się na koncie...


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - aero2 - 14-01-2017 11:44

Chciałbym się zapytać, czy bezpieczne jest logowanie przez steam na wszystkich takich stronach, nie straci się kiedyś konta, przez jakieś ataki hakerskie?


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - GPlayer - 14-01-2017 11:47

(14-01-2017 11:44)aero2 napisał(a):  Chciałbym się zapytać, czy bezpieczne jest logowanie przez steam na wszystkich takich stronach, nie straci się kiedyś konta, przez jakieś ataki hakerskie?

Nie ma szans. Logując się przez steam'a łączy tylko twój nick itd. Nie ma podanego hasła. Jakby do steam'a się wkradli, to jest jedyna opcja. A co do zhackowania steam'a to raczej nigdy nie wystąpi.

A co do tematu to się dowiedziałem, że przed wypłatą trzeba 10$ wpłacić i za nie zagrać, o ile dobrze zrozumiałem.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Ogniemimieczem - 14-01-2017 11:50

@[aero2]

Nigdy się tym nie przejmowałem tak na prawdę, niby konta steam są zabezpieczone przed logowaniem przez inne przeglądarki czy też te wysyłanie całych skinów też mają jakieś zabezpieczenia. Jakoś się o to nie boje.
Ps. postawiłem 12 dolców na
Rogue VS.
BIG (BO3)
2.35
$12.05

meczyk za 3h. Jak to ugram. to coś sobie już spróbuje wypłacić.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - GPlayer - 14-01-2017 12:40

(14-01-2017 11:50)Ogniemimieczem napisał(a):  @[aero2]

Nigdy się tym nie przejmowałem tak na prawdę, niby konta steam są zabezpieczone przed logowaniem przez inne przeglądarki czy też te wysyłanie całych skinów też mają jakieś zabezpieczenia. Jakoś się o to nie boje.
Ps. postawiłem 12 dolców na
Rogue VS.
BIG (BO3)
2.35
$12.05

meczyk za 3h. Jak to ugram. to coś sobie już spróbuje wypłacić.

Analizowałeś czy dałeś nie patrząc na drużyny?


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Lontek - 14-01-2017 12:44

Big ma szanse to ugrać


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Ogniemimieczem - 14-01-2017 12:47

Zerknąłem na wczorajszy mecz ich z Virtusami, radzili sobie nieźle nawet mogę rzec że bardzo dobrze. Tylko tym się sugerowałem tak naprawdę to nie znam się, jedynie teraz obserwuje ten turniej bo pula turnieju jest niesamowicie duża aż 1,5 mln dolców Tongue