Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! (/Temat-Obstawianie-meczy-e-sport-Drakelounge-5-na-start-142779)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Adriano42 - 29-01-2017 20:23

Strona wypłaca, można popatrzeć inne strony, choćby moja kosa - prosto z tej strony...

Wypłacają cały czas, wczoraj wypłacałem też i było ok.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - .::Nicko::. - 30-01-2017 23:02

Próbuję wypłacić skina od kilku godzin, w czym problem? Cena 10e-35e


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Matoro132 - 30-01-2017 23:31

(30-01-2017 23:02).::Nicko::. napisał(a):  Próbuję wypłacić skina od kilku godzin, w czym problem? Cena 10e-35e

Muszą dodać na stronę tańsze skiny bo aktualnie wyszły. Jutra prawodpodobnie już będą skiny w przedziale 10>


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - aixen - 31-01-2017 13:04

Coś chyba nie tak z tą stronką, nagrywałem filmik jak wpłacam pierwszy przedmiot, udało się miałem te pieniądze na koncie na DL, ale gdy próbowałem wypłacić, nie otrzymałem żadnej oferty, pieniądze ubyły. Czekam już od dłuższego czasu i nic się nie dzieje.... Napisałem do supportu i zobaczymy co z tego wyniknie. W razie czego mam filmik na dysku Smile.

~~EDIT. Trochę to trwało, ale zwrócili mi pieniądze, natomiast skinu nie dostałem.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - .::Nicko::. - 02-02-2017 23:29

(31-01-2017 13:04)aixen napisał(a):  Coś chyba nie tak z tą stronką, nagrywałem filmik jak wpłacam pierwszy przedmiot, udało się miałem te pieniądze na koncie na DL, ale gdy próbowałem wypłacić, nie otrzymałem żadnej oferty, pieniądze ubyły. Czekam już od dłuższego czasu i nic się nie dzieje.... Napisałem do supportu i zobaczymy co z tego wyniknie. W razie czego mam filmik na dysku Smile.

~~EDIT. Trochę to trwało, ale zwrócili mi pieniądze, natomiast skinu nie dostałem.
Spróbuję Ci to wytłumaczyć.

Jeśli chcesz wypłacić skina najlepiej abyś wtedy siedział przy komputerze. Wydaje mi się, że drakelounge ma coś takiego, że oferta trwa kilka sekund, więc jak najszybciej musisz kliknąć wypłac.

Jeśli nie uda Ci się wypłacić zabierają pieniądze i skina nie otrzymujesz (zwracają walutę w kilka / kilkanaście minut) tak aby inni mogli wypłacić.

Najlepiej wejść w sklep i odświeżac co sekundy, jeśli wyleci nowy skin odrazu go wypłacasz i akceptujesz ofertę.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - axelunio - 03-02-2017 16:11

Dodali tanie skiny na stronę, więc korzystać Wink
edit: 5 min były tylko ...


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - aixen - 03-02-2017 20:37

Od kilku dni patrzę i nic, strasznie ciężko wybrać skiny. Mam już ponad 80$ do wypłaty, a nie mam jak. Aktualnie jest tylko 1 strona skinów. Strasznie mało.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - aixen - 09-02-2017 20:21

Jeżeli ktoś wątpi w rzetelność strony, obawia się utraty skinów itp. To mogę we wiadomości prywatnej podesłać link do mojego filmiku, gdzie pomimo naprawdę wielu problemów udało mi się wypłacić naprawdę sporo i wszystko działa.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Kamcios - 10-02-2017 21:49

Nie, nie wszystko działa. Na tej stronie można zarówno wygrać i wypłacić jak też naciąć się - zrobiłem na stronie ładny profit, wypłaciłem nóż i wszystko było okej. Potem znowu zrobiłem profit, chciałem wypłacić itemy i okazało się że mieli problemy z botami (jak zwykle), więc oferty nie dostałem a kasę zjadło. No nic, zdarza się, podobno rozwiązują takie problemy po napisaniu do supportu. Czekam już ponad tydzień na odpowiedź, zero kontaktu, jedyne co piszą na czacie to to że trzeba czekać - okej, nawet jeżeli oddadzą mi hajs na konto, to sam fakt jak długo trzeba na to czekać, sprawia że strona wcale nie jest 'w porządku'.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Matoro132 - 10-02-2017 22:15

(10-02-2017 21:49)Kamcios napisał(a):  Nie, nie wszystko działa. Na tej stronie można zarówno wygrać i wypłacić jak też naciąć się - zrobiłem na stronie ładny profit, wypłaciłem nóż i wszystko było okej. Potem znowu zrobiłem profit, chciałem wypłacić itemy i okazało się że mieli problemy z botami (jak zwykle), więc oferty nie dostałem a kasę zjadło. No nic, zdarza się, podobno rozwiązują takie problemy po napisaniu do supportu. Czekam już ponad tydzień na odpowiedź, zero kontaktu, jedyne co piszą na czacie to to że trzeba czekać - okej, nawet jeżeli oddadzą mi hajs na konto, to sam fakt jak długo trzeba na to czekać, sprawia że strona wcale nie jest 'w porządku'.

Kasę zwrócą o to się nie martw Smile Jeśli chodzi o szybkość odpowiedzi z supportu to nie dziwie, że tyle im to schodzi jeśli ludzie chwalą się, że w ciągu dnia potrafią wysyłać po 15 wiadomości do supportu i jeszcze się spinają na chatcie czemu tak długo schodzi ;p
Czekaj cierpliwie na odpowiedź z supportu Smile