Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! (/Temat-Obstawianie-meczy-e-sport-Drakelounge-5-na-start-142779)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Matoro132 - 11-01-2017 16:06

[Obrazek: 21009587983528136330.png]

Witam.

Serdecznie zapraszam na nowo otwartą stronę twórców drakemoon oraz drakewings. Jest to strona, na której mamy możliwość obstawiania meczów w takich grach jak: cs:go, lol, dota 2 oraz overwatch.

Aktualnie jest dość ciężko zalogować, ponieważ strona jest oblegana przez użytkowników, ale myślę, że z czasem będzie stabilnie. Aby otrzymać na start 5$ trzeba zalogować się na stornie drakelounge i wpisać w zakładce "promo code" kod promocyjny "sezarabiam".

Skiny do wypłaty zaczynają się od 10$. Jeśli coś wypłacę to dowód zamieszczę w załączniku. Inne strony twórców drakelounge bezproblemowo wypłacają, więc myślę, że tutaj również nie będzie żadnego problemu z wypłata. Tymczasem zapraszam do korzystania z mojego kodu promocyjnego oraz życzę samych wygranych Smile




Wypłata



[Obrazek: SHU_qm_XKwe.png]


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Miazgus - 11-01-2017 20:34

Ciekawa oferta, mam nadzieję, że dodadzą więcej skinów do depozytu bo aktualnie nie ma nic lepszego poza skrzynkami smutny
Obstawię "pewniaki" i jakoś się uzbiera do 10$ Jerk2
Na pierwszy rzut Kinguiny Wink


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Matoro132 - 11-01-2017 20:49

Ja również mam taką nadzieję Big Grin Ja postawiłem na Tyloo. Już wiele razy ta drużna zaskakiwała na niskich procentach i mam nadzieję, że tym razem też zaskoczy Big Grin Patrząc przeciwko komu graja, na ich ostatnie mecze oraz na to co piszą ludzie na hltv i reddicie to warto spróbować Smile


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - DorszGaming - 11-01-2017 21:39

Kiedy ja się ostatnio w obstawianie bawiłem Big Grin Znowu czas zacząć, szczególnie jak mam czym grać


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - BuySellProfit - 11-01-2017 23:31

Trzeba coś wpłacić, żeby wypłacić?


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Miazgus - 12-01-2017 13:12

(11-01-2017 23:31)BuySellProfit napisał(a):  Trzeba coś wpłacić, żeby wypłacić?

Z tego co widzę teraz to najtańszy skin do wypłacenia kosztuje 10$ więc albo z tych 5$ zrobisz 10$, albo dopłacisz 5$ z własnej kieszeni.

Czy tylko mi nie wyświetla już żadnych meczy?


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - GPlayer - 12-01-2017 14:46

Z dodatkowych rzeczy dodam, że wpłacenie 5$ nie pozwala nam wybrać 10$. Trzeba zagrać za trochę coinsów Smile


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - BuySellProfit - 12-01-2017 14:55

Widzę za remis nie zwraca się kasa.


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - GPlayer - 12-01-2017 15:08

(12-01-2017 14:55)BuySellProfit napisał(a):  Widzę za remis nie zwraca się kasa.

Może trzeba poczekać, bo tego mogli nie przewidzieć Lol


RE: Obstawianie meczy e-sport Drakelounge 5$ na start! - Matoro132 - 12-01-2017 16:02

Również czekam, aż dostane zwrot pieniędzy z remisu. Mecz jeszcze nie jest "zamknięty", więc mam nadzieje, że to tylko kwestia czasu.
Co do wypłaty to, aby przykładowo wybrać 10$ trzeba zagrać za 10$ :/ Oby po jakimś czasie to znikło.