Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 16-02-2017 13:23

@[plem] dzięki za dodanie tego, każdy kto już jest zarejestrowany dostał tą wiadomość.

Sprawa wygląda tak, że w lutym kilka osób wyłapało 'bany', Comperia im po prostu usunęła konta, ponieważ tak jak kolega wyżej napisał - Te osoby działały w sposób - 'załóż 5 kont bankowych z moich linków, a pokaże Ci jak możesz zarobić 500zł.'
Wszystko byłoby git, ale chodzi o to, że większość tych januszy biznesu, po prostu po tym jak ktoś dla nich założył te konta, to zamiast pomóc tej osobie - oni ją olewali, często blokowali lub po prostu przestali odpisywać. Przypuszczam, że poszły skargi do supportu Comperialead i stąd te usunięcia kont i blokady, także każdy kto chce w tym działać to warto skupić się na polecaniu programu i rejestrować ludzi ze swojego linka (ewentualnie, można zrobić coś takiego - rejestrujesz osobę i mówisz jej jak ma działać, potem dodajesz, że możesz ją trochę poprowadzić jak zarabiać w ten sposób większe pieniądze, tyle że miłoby było jakby założyła 1 konto bankowe z twojego linku - nie zmuszasz tej osoby do tego, tylko dajesz jej wybór - jak to zrobi ma twoje 100% wsparcie, a jak nie 'to radź sobie sam'. Nie ma co ukrywać, że prowizja w Comperialead to tylko 5%, więc z każdego 1000zł zarobionego przez ludzi pod nami mamy tylko 50zł, nie jest to dużo, a jak komuś zależy na budowaniu grupy, to radzę działać uczciwie i dawać ludziom możliwości, a nie zmuszać ich na starcie do założenia kilku kont, bo inaczej nie dowiedzą się jak zarabiać.. Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - plem - 16-02-2017 16:11

adrian018 No tak 5% prowizji to nie wiele w porównaniu z tm co możesz zarobić za założenie 6 kont.
Jak zwykle gdyby nie chciwość nie było by takiej sytuacji.
Kolejna sprawa to to że jak teraz tyle ludzi się pozapisywało do pp finansowych to robi się coraz większa konkurencja, chodzi mi o realne pozyskiwanie sprzedaży, poprzez np swoje blogi czy serwisy.

Czy adrian018 w jakiś jeszcze inny sposób promujesz produkty finansowe ?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 17-02-2017 16:30

@[plem] wiesz, w Polsce jest ok 40mln ludzi, z czego z internetu ponoć aktywnie korzysta ok 10 mln (tak gdzieś mi się obiło o uszy - nie wiem czy to prawda.. Tongue ) Więc pole do popisu jest duże, wciąż się odzywa sporo osób, które nigdy nie słyszały o Programach Partnerskich, albo słyszały o tym 'wciąganiu' do m2m za założenie 5 kont bankowych i boją się, że moja oferta to jest to samo i z góry mówią 'NIE' przez ich mylne założenią.

Ja promuję produkty finansowe płatną reklama na facebooku, zawsze kilka leadów wpadnie, a jeśli chodzi o inne tematy, to obecnie ogarniam swoją stronę pod pozycjonowanie i tam będę miał zakładke z kontami bankowymi/ pożyczkami i te zakładki będą promował pod odpowiednie tagi, także myślę że to przyniesie jeszcze lepszy zysk - jak wiadome z niczego się nic samo nie zrobi, więc troche kasy na reklame trzeba wyłożyć, czas pokaże. Obecnie bardziej się skupiam na pozyskiwaniu ludzi i pokazywaniu im tego sposobu zarobku, tyle że ja rejestruje połowe ludzi do Comperialead, a drugą połowę do bankier.pl (w bankier.pl za osobe ktora zarobi min 200zl, dostaje jednorazowo 50zł, także z tego co widzę to obecnie bardziej się opłaca w bankierze działać - i wypłaty też są szybsze niż w Comperii, w Comperii są lepsze stawki za kilka wniosków, ale patrząc na to że na wypłaty z grudnia czekam do tej pory, to trochę mnie zniesmacza, a w SP masz wypłaty 20 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni i to robi sporą różnice.. Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - plem - 17-02-2017 18:04

Ja jakieś 2 lata temu pozycjonowałem stronkę pod pożyczki, i udało mi się wbić na 2 miejsce na frazę "pożyczki internetowe",
na stronie miałem widget comperi ranking chwilówek wstawiony.
Dziennie wpadło mi po 10-20 wniosków. strona utrzymała sie jakieś 1,5 w top potem wyłapała filtr od google.
Po walidacji odrzuconych było 70% wniosków, a wydawałoby się że bezpośrednio z google jest najlepszy wartościowy ruch.

Od tej pory nigdy nie udało mi się wbić w jakieś sensowne finansowe frazy.
Nie mniej jednak życzę powodzenia i będę śledził Twój dziennik


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Richlook - 17-02-2017 22:43

adrian, jeśli chodzi o promocję na facebooku to promujesz posta na swoim fp czy po prostu cały profil?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 18-02-2017 15:04

(17-02-2017 22:43)Richlook napisał(a):  adrian, jeśli chodzi o promocję na facebooku to promujesz posta na swoim fp czy po prostu cały profil?

@[Richlook]
Posta na FP. Choć nie ukrywam, że promując się w internecie to często zostawiam odnośnik do mojego profilu na facebooku i często do mnie piszą ludzie, którzy chcą zacząć zarabiać w internecie i tam prowadzimy krótką rozmowę, a potem ta osoba zaczyna działać i czasem jest tak, że takie osoby działają ze mną w kilku biznesach, więc to ma swoje plusy - najlepsza marką jesteś Ty sam i nie ma co się kryć pod nickiem, trzeba pokazać, że jesteś prawdziwym człowiekiem i nie wstydzisz się tego co promujesz Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - browsfer - 21-02-2017 23:06

Zakładając że w tym tygodniu założyłbym kilka kont bankowych i zostałyby mi one zaliczone, powiedzmy że do wypłaty miałbym zatwierdzone 500zł to kiedy ta kasa byłaby w moich rękach? Pod koniec marca ?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 22-02-2017 17:25

(21-02-2017 23:06)browsfer napisał(a):  Zakładając że w tym tygodniu założyłbym kilka kont bankowych i zostałyby mi one zaliczone, powiedzmy że do wypłaty miałbym zatwierdzone 500zł to kiedy ta kasa byłaby w moich rękach? Pod koniec marca ?

@[browsfer] - jeśli warunki za te konta (czyli np transakcja kartą lub aktywacja karty) zostałby spełnione również w lutym, to rozliczenia za te wnioski są pod koniec marca, a pieniądze wypłacone będą do 20 kwietnia.
Wiec wychodzi ok 2 miesiące czekania, aż kase będziesz miał w kieszeni, jeśli chcesz ogarnąć to szybko, ale żeby mieć kasę w ciągu miesiąca to odezwij się na priv to prześlę Ci informacje o innym programie partnerskim, który robi wypłaty za wnioski z poprzedniego miesiąca, 20 dnia danego miesiąca. Smile
Pozdrawiam

P.S moja pierwsza wypłata z Comperialead (za grudzień):

[Obrazek: 21_02_2017_wyp_ata_z_grudnia.jpg]


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - sheko12 - 05-03-2017 10:07

Mam taką informację na stronie wniosku

Informacja!
Narzędzia będą dostępne po zapisaniu się do kampanii.


Posiadam tam konto 20 dni, ale dopiero teraz chce korzystać z tamtejszych ofert, aczkolwiek mam taka informacje podaną w panelu i nie wiem dlaczego.
Pod każdym wniosek jest taka informacja.

Czyli najpierw muszę dołączyć do kampanii, a następnie skorzystać z dostępnych wniosków?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 06-03-2017 17:30

(05-03-2017 10:07)sheko12 napisał(a):  Mam taką informację na stronie wniosku

Informacja!
Narzędzia będą dostępne po zapisaniu się do kampanii.


Posiadam tam konto 20 dni, ale dopiero teraz chce korzystać z tamtejszych ofert, aczkolwiek mam taka informacje podaną w panelu i nie wiem dlaczego.
Pod każdym wniosek jest taka informacja.

Czyli najpierw muszę dołączyć do kampanii, a następnie skorzystać z dostępnych wniosków?

Dokładnie tak - pierwsze dołączasz do kampani, akceptacja zazwyczaj trwa 1-2dni i potem masz link do swojego wniosku/ banneru itd przez który możesz założyć konto na swoje konto. Smile