Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 24-01-2017 19:10

@[sheko12] niekoniecznie.. Wink Są jeszcze pożyczki pozabankowe (jest ich więcej niż w tabeli, ale są one w innym programie) na nich też możesz zarobić ok 500-1000zł dodatkowo, jak chcesz wiedzieć co i jak to zapraszam na pw to wyjaśnię i tam Ci wszystko opiszę.
Oczywiście polecanie przynosi najlepsze zyski, ale jak ktoś nie lubi polecać to bez tego też na programach partnerskich ok 2000zł każdy może jednorazowo zarobić. Huh


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - pepe99 - 25-01-2017 18:42

poszło z refa


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - bartekgalinski - 25-01-2017 23:37

(24-01-2017 19:10)adrian018 napisał(a):  @[sheko12] niekoniecznie.. Wink Są jeszcze pożyczki pozabankowe (jest ich więcej niż w tabeli, ale są one w innym programie) na nich też możesz zarobić ok 500-1000zł dodatkowo, jak chcesz wiedzieć co i jak to zapraszam na pw to wyjaśnię i tam Ci wszystko opiszę.
Oczywiście polecanie przynosi najlepsze zyski, ale jak ktoś nie lubi polecać to bez tego też na programach partnerskich ok 2000zł każdy może jednorazowo zarobić. Huh

z tego co widzę po sobie i ludziach, z którymi działam to te pożyczki w większości są odrzucane, są jeszcze pojedyncze przypadki, gdy akceptują, np kredito24, ale generalnie słaba jest skuteczność, a dane osobowe w bazie już mają za free ;|


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 26-01-2017 02:38

(25-01-2017 23:37)bartekgalinski napisał(a):  
(24-01-2017 19:10)adrian018 napisał(a):  @[sheko12] niekoniecznie.. Wink Są jeszcze pożyczki pozabankowe (jest ich więcej niż w tabeli, ale są one w innym programie) na nich też możesz zarobić ok 500-1000zł dodatkowo, jak chcesz wiedzieć co i jak to zapraszam na pw to wyjaśnię i tam Ci wszystko opiszę.
Oczywiście polecanie przynosi najlepsze zyski, ale jak ktoś nie lubi polecać to bez tego też na programach partnerskich ok 2000zł każdy może jednorazowo zarobić. Huh

z tego co widzę po sobie i ludziach, z którymi działam to te pożyczki w większości są odrzucane, są jeszcze pojedyncze przypadki, gdy akceptują, np kredito24, ale generalnie słaba jest skuteczność, a dane osobowe w bazie już mają za free ;|

@[bartekgalinski]
Powiem Ci szczerze, brałem 90% pożyczek na siebie które są jeszcze w listopad-grudzień 2016 i odrzucili 1/3 wniosków, reszte dostałem bez problemów. Smile
Pewniaki to: Kredito24, vivus, via sms(chociaz zdarza się że czasem tutaj odrzucą), pandamoney (pochodny kredito24 i jest na innym programie partnerskim), freezl.pl (też dają, ale na innym programie partnerskim), 500zł z pożyczek każdy raczej kto ma min 21 lat wyciągnie, a te wyżej to jako 'bezrobotny' to już jest loteria, w niektórych dzwonią i pytają, a czasem odrzucają wniosek z automatu. :S


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - bartekgalinski - 26-01-2017 14:41

Tak kredito24 i viasms są jeszcze spoko, ale taki vivus mi nie dał mimo, ze mam 22 lata i nie jestem jedynym przypadkiem. Ale masz racje, po próbowaniu w wielu chwilowkach te kilka zaakceptują wniosek i te 500zł się uzbiera Wink


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 26-01-2017 17:12

@[bartekgalinski]
hmm jakim cudem Ci vivus nie dał ? Big Grin Przecież to taka popularna firma, wszystkim dają z tego co wiem, ok 50 osób brało i z tego co pamiętam to każdemu przyznali.
Kiedy brałeś i wpisałeś bezrobotny i 0zł dochodu czy jak? Bo jak ludzie wpisywali 'bezrobotny' i np 1500-2000zł dochodu to dostawali bez zbędnych pytań kase Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - bartekgalinski - 26-01-2017 17:53

nie pamiętam, na pewno nie wpisałem 0zł dochodu, pewnie koło 1000zł wpisałemWink mojej dziewczynie też nie dali Tongue

tak w ogóle to niedawno czytałem regulamin i tam jest napisane, że z produktów można korzystać tylko w momencie zainteresowania produktem, weryfikują takie rzeczy? Bo jesli ktoś bierze 10 pożyczek i zakłada 10 kont od razu to generalnie widać, ze chce prowizje, chociaż z drugiej strony nie da się udowodnić.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 26-01-2017 19:10

@[bartekgalinski] wiesz, ludzie tak robią od kilku lat i to dalej funkcjonuje, więc jakoś zbytnio tego nie weryfikują ( no dobra, czasem jakaś firma utnie stawke na pożyczke albo konto trochę, ale ogólnie to dalej można dobrze zarobić ).
Większość ludzi i tak zrobi tylko kilka kont lub pożyczek i odpuszczają temat, bo nie chcą za dużo rzeczy narobić na swoje dane itp, więc widocznie musi im się taka 'konwersja' opłacać skoro za to płacą ludziom którzy zakładają konta, a nie polsatowi za reklamowanie ich banku 10 razy dziennie przez 30s.. Tongue
Najlepiej jest jak korzystasz z pożyczek to wziąć 2-3 i jak je spłacisz to bierzesz kolejne 2-3 i wtedy nie ma problemów, a jeśli chodzi o konta bankowe, to raczej banki nie mają wglądu w to - kto ile ma kont bankowych i gdzie, także myślę, że nie ma co szukać problemu tam gdzie go nie ma (przynajmniej póki co) Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - mlodszy.htw - 26-01-2017 21:29

Witam serdecznie. Zarejestrowałem się z Pana linku i mam pytanie czy aktywacja zawsze przebiega pomyślnie? Wink


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 27-01-2017 00:24

(26-01-2017 21:29)mlodszy.htw napisał(a):  Witam serdecznie. Zarejestrowałem się z Pana linku i mam pytanie czy aktywacja zawsze przebiega pomyślnie? Wink

@[mlodszy.htw] Tak, jak na obecną chwilę akceptują wszystkich bez wyjątku, więc jak dzisiaj zrobiłeś rejestracje to już jutro powinno być konto aktywowane Smile
W razie problemów lub pytań zapraszam na priv Smile