Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Piter Pit - 08-11-2017 02:15

Ja już walczę z Comperią 3 miesiąc o 1 prowizje i bum nagle opiekun banku zamilkł i wniosek magicznie w końcu się pojawił w systemie, pisze teraz ze mną widocznie generał opiekunów. Po 2 miesiącach pisania, najpierw mailowo teraz w systemie, a na koncie zrobiłem już ponad 30.000zł obrotu, łącznie z wysłaniem 1 przelewu do ZUSu i US, bo kij wie czy nie był to jakiś ukryty warunek (czasem wacki nie piszą wszystkiego) i mi wmawiali, że może warunków nie spełniłem Big Grin
Ogólnie, jak ktoś nie ogarnie sobie na stronie dobrego śledzenia ruchu użytkownika to nigdy człowiek się nie dowie, że wniosek poszedł. Sama informacja, że był klik w reklamę to dopiero po miesiącu się pojawiła. Ogólnie na dzień dzisiejszy nie polecam, a są sieci, które takich wałów nie robią, jak system nie wyrabia to powinni dostawce hosta zmienić, skrypt polepszyć czy nawet ogarnąć porządne API z bankiem i po ciastkach weryfikować. A skoro chcą dymać klienta biznesowego, to prywatne osoby tym bardziej.

Nie polecam! - pisze jeszcze raz jakby ktoś się zastanawiał.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 11:39

Działa wam link z youtube? Możesz poprawić ?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Maverick23 - 08-01-2019 23:54

Ile tak średnio wyciągacie miesięcznie na tych programach afiliacyjnych związanych z bankami bo nie wiem czy w to wejść Smile. Liczę na szczerą odpowiedź. Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - rachman - 09-01-2019 01:01

@Maverick23
Co Ci da informacja taka? Jeden zarobi tysiąc, inny 20 tys., a Ty mozesz mieć problem zarobić 100. Mało osób zarabia duuuże kwoty bo konkurencja duża. Zależy jakie masz doświadczenie, ile zapału i czasu, ile kasy na reklamę i narzędzia/usługi itd. tyle zarobisz. Co się innymi interesujesz. Stu idzie kopać złoto a 4 wykopie większy samorodek - reszta piasek lub drobnice zbiera ale da się żyć Wink


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - tripleexxx - 14-09-2022 18:11

Comperia lead stała się scamem. Czeka się kwartał zanim wnioski wyjda ze statusu weryfikacji i na koncu mimo spełnienia warunkow nie sa uznawane i odwołujcie sie do woli. Pracujecie na kogos kto pozniej zwala wine na bank i nie uznaje wam leadow mimo spełnienia warunkow. To żart jakiś.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 15-12-2022 20:22

(14-09-2022 18:11)tripleexxx napisał(a):  Comperia lead stała się scamem. Czeka się kwartał zanim wnioski wyjda ze statusu weryfikacji i na koncu mimo spełnienia warunkow nie sa uznawane i odwołujcie sie do woli. Pracujecie na kogos kto pozniej zwala wine na bank i nie uznaje wam leadow mimo spełnienia warunkow. To żart jakiś.

Nie chcę się powtarzać, ale główny wątek był edytowany ostatni raz w roku 2017 i tam napisałem dokładnie:
Cytat:!!!!UWAGA!!!!

Zarabianie w Comperialead stało się już nieopłacalne - jest z nimi dużo problemów, słaba konwersja wniosków itp. Jeśli jeszcze nie zacząłeś/aś swojej przygody z zarabianiem w ten sposób i chcesz zacząć, to napisz do mnie wiadomość prywatną, powiem Ci w czym obecnie działam, ile można zarobić i jeśli będziesz chciał/a to mogę Cię poprowadzić i pomóc zarobić pierwszy 1000zł w internecie bez inwestowania własnych pieniędzy (potrzebne tylko czas i chęci) Smile

Wątek można zamknąć.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - mlattari - 05-08-2023 17:41

UWAGA NA COMPERIALEAD - WSZYSTKIM ODRADZAM!

Moim zdaniem ComperiaLead to oszustwo, a precyzując, jest to firma działająca na skraju legalności - oczywiście jest to moja opinia i moje osobiste wrażenie, które wynika z mojego doświadczenia. W moim przypadku 53 wnioski przekazane do banku, z potencjalną prowizją wynoszącą ponad 6000 zł, zostały odrzucone jeden po drugim po trwającej kilka miesięcy weryfikacji. Jakie warunki nie zostały spełnione? Nie wiem, ponieważ pomimo kilkudziesięciu maili wysłanych do firmy w tej sprawie, wciąż nie mogę się dowiedzieć jaka jest przyczyna odrzucenia 100% moich wniosków.

[Obrazek: Potencjalna%20warto%C5%9B%C4%87%20moich%...C3%B3w.jpg]

Wnioski z marca, a obecnie mam sierpień i wciąż nie uzyskuje odpowiedzi. Więcej o mojej przykrej, ale pouczającej przygodzie z ComperiaLead dowiesz się zaglądając tutaj: https://informatyka-porady.blogspot.com/2023/08/comperialead-opinie-podziel-sie-swoja.html

Wbrew temu, co robi w takich przypadkach większość osób, które miały podobne doświadczenie, ja nie zamierzam usuwać konta i na tym zaprzestać, lecz zgłoszę sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta! Kilkadziesiąt wiadomości email wysłanych do firmy ComperiaLead oraz ich beznadziejnie odpowiedzi na moje pytania zafascynują niejednego urzędnika!



RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - nakierunku - 07-09-2023 10:57

Udało się poprawić link?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 07-09-2023 12:29

(07-09-2023 10:57)nakierunku napisał(a):  Udało się poprawić link?

Ten temat miał już dawno zostać zamknięty, ale nie został.. Wink


Tak jak pisałem w tamtym roku, na comperialead nie ma sensu działać bo dużo wniosków odrzucają i jest słaba konwersja, ale cały czas do mnie ktoś pisze na priv w tej sprawie, także przygotuje nowy poradnik powiązany z tymi kontami/ pożyczkami, do firmy która działa na rynku ponad 10lat i jak zrobiłem wniosek 6tyg temu to kasa została naliczona na początku tego miesiąca, więc są dalej legitni i wypłacają, a dodatkowo mają bardzo przyjmene stawki za konta.. Wink

Wezmę się za to dzisiaj i jeszcze wieczorem lub na dniach zostanie to wstawione.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - gacek017 - 07-09-2023 17:03

Przyda się aktualizacja,ja też już comperialead dziękuje za współpracę,szkoda nerwów na nich