Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 27-08-2017 21:31

(27-08-2017 18:01)Szeejdi napisał(a):  Rozumiem aczkolwiek jesli zarobie 1000 zł co łapie się w kwocie wolnej od podatków to nic z tym robic w us nie muszę.

Z tego co wiem, to według prawa nawet jeśli nasz dochód nie przekroczy kwoty wolnej, to i tak musimy go udokumentować w rocznym zeznaniu podatkowym.
Takie prawo niestety.. ale w praktyce jak ludzie robią, tego już nie wiem Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - ArcaniA - 08-09-2017 17:53

Ile trzeba czekać na zmianę statusu "Potencjalnie rozliczony"? Zrobiłem na testa ofertę Raiffeisen i od 11 lipca mam to samo.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 08-09-2017 20:13

(08-09-2017 17:53)ArcaniA napisał(a):  Ile trzeba czekać na zmianę statusu "Potencjalnie rozliczony"? Zrobiłem na testa ofertę Raiffeisen i od 11 lipca mam to samo.

W obecnej chwili to ponad 1 miesiąc, jeśli rozliczą, bo comperialead ostatnio coś tnie wałki ponoć.. Wink


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Szeejdi - 09-09-2017 08:25

Czy jezeli na chwile obecna rozliczona tylko czesc wnioskow to moge na te czesc wystawic rachunek a pozniej na druga czesc rachunek w pozniejszym czasie? Czy takie dwa wystawione rachunki bylyby rozliczane bez problemow w miesiacu wystawienia?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 09-09-2017 08:42

oszuści i krętacze..... minęły ponad dwa miesiące a moje wnioski ciągle w statusie "trwa weryfikacja" po zapytaniu rżną głupa jak by nie wiedzieli co się stało (okres rozliczeniowy już przeszedłem dwukrotnie)... mam również drugie konto na które zostały żałożone jeszcze dwa konta.... wszystkie wnioski magicznie WYPAROWAŁY i nie ma ich nawet na liście a oni upierają się że nikt nie złożył wniosku z mojego linka (aczkolwiek przez jakiś czas widniały na liście potem znikły więc o co kaman?) - sumując na na 10 kont bankowych nie dostał nawet złotówki


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 12-09-2017 17:16

(09-09-2017 08:25)Szeejdi napisał(a):  Czy jezeli na chwile obecna rozliczona tylko czesc wnioskow to moge na te czesc wystawic rachunek a pozniej na druga czesc rachunek w pozniejszym czasie? Czy takie dwa wystawione rachunki bylyby rozliczane bez problemow w miesiacu wystawienia?

@[Szeejdi] Powinny być rozliczone bez problemu, ewentualnie wystawisz w przyszłym miesiącu kolejny rachunek na kwotę która zostanie zebrana do tamtej pory i też będzie Smile

@[marazis] Przykro mi to słyszeć, ale już wiele takich zgłoszeń było i tutaj też kilka osoób o tym ostrzegało - ostatnimi miesiąca ComperiaLead ma bardzo słabą konwersje, znikają wnioski lub się w ogóle nie pojawiają, także sam już tam nie działam i nie polecam - są jeszcze inne programy i polecam się im przyjrzeć i zapomnieć o comperialead.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - code666 - 15-09-2017 16:02

Moim zdaniem to niezbyt działa.. problemy i ciągle problemy są.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 10-10-2017 13:29

(15-09-2017 16:02)code666 napisał(a):  Moim zdaniem to niezbyt działa.. problemy i ciągle problemy są.

@[code666]
Czy ja wiem.. Wink
Ja przerzuciłem się znowu na m2m i jak widać coś tam wpada, wypłacają bez problemów i support działa bardzo sprawnie, rozliczyli 7/8 wniosków obecnie, także jest sens wrócić do tego programu i znowu działać.. Wink

[Obrazek: SHU_yv_RO2_V.png]


Jak ktoś chce wiedzieć więcej to na priv zapraszam, w ten temat rzadko patrzę Smile
(ew pamiętajacie o oznaczaniu @[ login] (spacje usuń, a w miejscu login wpisz nazwe użytkownika którego oznaczasz) - wtedy dana osoba dostaję wiadomość prywatną


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - polskitrader - 12-10-2017 08:47

Wszystkie firmy pożyczkowe przysyłają do domu umowy? Czy najczęściej na email?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 12-10-2017 10:33

Z tego co pamiętam, to Ferratum tylko może coś wysłać do domu, ale to chyba nie jest umowa.
Umowę zawiera się tutaj elektronicznie, a więc nic nie trzeba wysyłać czy podpisywać.
Vivus chyba tylko prosi o podpisanie i odesłanie umowy, ale nie jest to przymusowe, nie trzeba tego robić.