Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 02-08-2017 09:11

No coś w tym jest, ale dokładniej wygląda to tak, że w Milenium jest prowizja 20zł + 60zł (warunki), a w Comperii 70zł + 30zł (warunki). Jednak masz rację m2m ma słabe stawki jeśli chodzi o konta bankowe, ale za to ma zdecydowanie większy wybór darmowych chwilówek, Comperia tutaj wygląda słabo, a wręcz beznadziejnie.

Swoją drogą to są i sieci afiliacyjne, które dają jeszcze lepsze prowizję na konta bankowe niż właśnie Comperia Wink

a no dziwna ta Twoja sytuacja z tymi wnioskami, ciekawe czy innym osobą które działają w Comperii takie rzeczy też się zdarzają.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Szeejdi - 02-08-2017 11:34

Kurcze myślałem, że wnioski złożone na początku lipca będą rozliczone do 20 sierpnia, a tu się okazuje że trzeba czekać do września.
Strasznie długo...


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 02-08-2017 11:56

a co przerwa wakacyjna?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 02-08-2017 13:31

opisze jak ja to zrobiłem może ktoś mi powie gdzie robie błąd : generuje sobie link na comperia lead do jakiegoś banku np : bgż .... link sobie kopiuje do notesika i tak z 4 banki.... następnie z innej przeglądarki gdzie czyszcze cache zakładam konto wklejając bezpośrednio link wygenerowany z comperialead do przeglądarki... wypełniam wniosek.... potem czyszcze cache i następny wniosek i tak do czterech...


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Szeejdi - 02-08-2017 13:54

(02-08-2017 11:56)wrzochal11 napisał(a):  a co przerwa wakacyjna?
Nie wiem, ale wkurza mnie to bo teraz trzeba sie pilnować by nie dowalili jakichś opłat za karty itp.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 02-08-2017 16:05

(02-08-2017 13:31)marazis napisał(a):  opisze jak ja to zrobiłem może ktoś mi powie gdzie robie błąd : generuje sobie link na comperia lead do jakiegoś banku np : bgż .... link sobie kopiuje do notesika i tak z 4 banki.... następnie z innej przeglądarki gdzie czyszcze cache zakładam konto wklejając bezpośrednio link wygenerowany z comperialead do przeglądarki... wypełniam wniosek.... potem czyszcze cache i następny wniosek i tak do czterech...

Robie tak samo i zawsze było ok, teraz zacząłem działać w innym programie i robiłem tak samo - na 3 wnioski tylko 1 został dodany, także albo my coś źle robimy, albo te programy konwersje sobie wyostrzyli i nam wniosków nie zliczają..


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 03-08-2017 10:20

Wygląda na to, że robicie dobrze.
Hmm.. nie składacie tych wniosków mając ustawiony tryb prywatny w przeglądarkach (wtedy nie zapisują nam się żadne ciasteczka)?
Druga sprawa, te linki, które są generowane na portalach sieci afiliacyjnych, po wklejeniu do okna przeglądarki zazwyczaj "zmieniają się" w nim jeszcze kilka razy i dopiero po tych zmianach trafiamy na stronę interesującego nas reklamodawcy i rozumiem, że bierzecie te linki początkowe, a nie te które powstają już po tych kilku zmianach?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 03-08-2017 11:28

(03-08-2017 10:20)wrzochal11 napisał(a):  Wygląda na to, że robicie dobrze.
Hmm.. nie składacie tych wniosków mając ustawiony tryb prywatny w przeglądarkach (wtedy nie zapisują nam się żadne ciasteczka)?
Druga sprawa, te linki, które są generowane na portalach sieci afiliacyjnych, po wklejeniu do okna przeglądarki zazwyczaj "zmieniają się" w nim jeszcze kilka razy i dopiero po tych zmianach trafiamy na stronę interesującego nas reklamodawcy i rozumiem, że bierzecie te linki początkowe, a nie te które powstają już po tych kilku zmianach?

Wszystko zawsze robiłem i robię tak jak piszesz i nigdy nie było problemów, teraz się zaczeło tak samo jak w comperii, tak i w m2m, chociaż w m2m przynajmniej z supportem pogadać można i pomogą i powiedzą o co chodzi.. Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 03-08-2017 14:36

porozmawiałem sobie trochę z nimi pani która zajmuje się bezpośrednio konkretnymi bankami (są tam jakoś podzieleni na banki) powiedziała że wnioski mogą dotrzeć z opóznieniem i trzeba odczekać pełny miesiąc na raport z banku i żeby spokojnie czekać


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 03-08-2017 14:58

@[marazis] super dobrze wiedzieć Smile Jak Ci zaliczą te wnioski to weź napisz tutaj w temacie, pozdrawiam Smile