Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 25-07-2017 15:15

(25-07-2017 14:32)marazis napisał(a):  no cóż... 8 podpisanych umów (wszystko z linków sprawdzałem dwa razy) i zaliczyło banki reszta znikłą wsiąkła comperialead nie wie co się stało.... ja pier....

@[marazis] ale jak wsiąkła, znikła. Była wcześniej w comperialead w statystykach i wyparowała czy w ogóle tego nie było?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 25-07-2017 15:48

(25-07-2017 14:32)marazis napisał(a):  no cóż... 8 podpisanych umów (wszystko z linków sprawdzałem dwa razy) i zaliczyło banki reszta znikłą wsiąkła comperialead nie wie co się stało.... ja pier....

Troche to dziwne, jednak zakładam, że zdajesz sobie sprawę, że zazwyczaj samo założenie konta nie wystarczy, zazwyczaj trzeba spełnić jeszcze jakieś warunki dodatkowe np. płatność kartą?

Osobiście nie działam w comperii, ale w innych sieciach afiliacyjnych, reklamacje zdarzają mi się, ale niezwykle rzadko, tak więc dziwne jest to co piszesz


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 27-07-2017 14:55

chodzi o to że nie pojawiły się w ogóle w zakładce z wnioskami.... pojawiły się tylko dwa banki reszty nie widać w liście... wiem że trzeba spełnić pewne kryteria dlatego uznałem że pewnie trzeba podpisać te umowę i że pojawią się później mimo to dalej ich nie ma....

ps. napisałem im 3 dni temu o tym odpisał abym podał daty wysłania wniosków co zrobiłem... narazie cisza.... strasznie słaby support a dodzwonić się nie mogłem


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 27-07-2017 15:46

a kiedy dokładnie składałeś te wnioski?

Niektóre produkty mają rodzaj raportowania "manulany", a to oznacza, że informacja o złożonym wnioski nie jest od razu odnotowywana


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 27-07-2017 16:27

(27-07-2017 15:46)wrzochal11 napisał(a):  a kiedy dokładnie składałeś te wnioski?

Niektóre produkty mają rodzaj raportowania "manulany", a to oznacza, że informacja o złożonym wnioski nie jest od razu odnotowywana

10 tego miesiąca....

dostałem przed chwilą odpowiedz :

"Dzień dobry,

wiekszość odpowiedzi na Pana pytania zawartych jest na stronie :
http://blog.comperialead.pl/proces-reklamacyjny-comperialead-najczesciej-zadawane-pytania/

Streszczając, jeśli wniosek nie odłożył się poprawnie, to powinniśmy poczekać na raport ze strony banku. Po graniu takiego raportu do naszego systemu- wniosek pojawi sie jako rozliczony."


a jak się nie pojawi to oni i tak zarobią hue hue
wysyła mnie do FAQ gdzie NIE MA odpowiedzi na moje pytanie też zabawne


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 27-07-2017 16:53

Cóż pozostaje Ci tylko czekać, aż do końca przyszłego miesiąca. Reklamacje się zdarzają.. ale trzy na raz, to trochę dużo. Nie wiem dokładnie jak działa comperia - tyle, że mam tam tylko konto, tu już muszą sie bardziej doświadczeni partnerzy wypowiedzieć. Jednak w innych, podobnych sieciach afiliacyjnych reklamacje mi się zdarzają średnio tak 1-2% wszystkich złożonych wniosków.

PS. Czyściłeś ciasteczka przed wysyłaniem wniosków?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 27-07-2017 17:01

(27-07-2017 16:53)wrzochal11 napisał(a):  Cóż pozostaje Ci tylko czekać, aż do końca przyszłego miesiąca. Reklamacje się zdarzają.. ale trzy na raz, to trochę dużo. Nie wiem dokładnie jak działa comperia - tyle, że mam tam tylko konto, tu już muszą sie bardziej doświadczeni partnerzy wypowiedzieć. Jednak w innych, podobnych sieciach afiliacyjnych reklamacje mi się zdarzają średnio tak 1-2% wszystkich złożonych wniosków.

PS. Czyściłeś ciasteczka przed wysyłaniem wniosków?

nie czyściłem bo nie wiem po co.... z tego co piszą to nie wolno wysyłać tych samych wniosków z jednego ip na jeden produkt ale do tych samych banków a ja wysłałem z jednego ip ale do różnych.... chyba że coś innego miałeś na myśli


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - wrzochal11 - 27-07-2017 17:28

Dobrze jest czyścić, tu nie chodzi o ip. Czasami w coś człowiek kliknie, nawet dawno temu, a to potem może zdecydować o nieprzyznaniu wniosku i Twój wniosek może być przypisany zupełnie do innego kodu śledzącego - czy jakoś tak to się nazywa.

Czyli wszedłeś kiedyś na stronę banku z innego linku to się zapisało u Ciebie na przeglądarce i Twoje wejście przez jakiś czas będzie przypisane do tamtego linku, nawet jak wejdziesz ze swojego. Ta technologia cookies czasami też nie działa w 100% tak jak trzeba, po prostu żeby zwiększyć szanse żeby wszystko poszło jak trzeba, najlepiej jest wyczyścić te ciasteczka przed kliknięcie w swój link.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - radek0389 - 28-07-2017 20:58

(27-07-2017 17:01)marazis napisał(a):  
(27-07-2017 16:53)wrzochal11 napisał(a):  Cóż pozostaje Ci tylko czekać, aż do końca przyszłego miesiąca. Reklamacje się zdarzają.. ale trzy na raz, to trochę dużo. Nie wiem dokładnie jak działa comperia - tyle, że mam tam tylko konto, tu już muszą sie bardziej doświadczeni partnerzy wypowiedzieć. Jednak w innych, podobnych sieciach afiliacyjnych reklamacje mi się zdarzają średnio tak 1-2% wszystkich złożonych wniosków.

PS. Czyściłeś ciasteczka przed wysyłaniem wniosków?

nie czyściłem bo nie wiem po co.... z tego co piszą to nie wolno wysyłać tych samych wniosków z jednego ip na jeden produkt ale do tych samych banków a ja wysłałem z jednego ip ale do różnych.... chyba że coś innego miałeś na myśli
A po to trzeba czyścić ciastka, żeby mieć pewność, że te wygenerowane przy twoi kliknięciu będzie tym rozliczeniowym. Pomijam możliwość kliknięcia jakiegoś banera czy wejście w stronę banku, choć ciastko może być żywe xx dni, to ludzie korzystają z wielu sztuczek, choćby generowanie ciastek poprzez najbanalniejsze iframe na swojej stronie.
Jest obawa że twój wniosek pojawił się u kogoś innego w panelu. Choć oczywiście może to być jednak błąd systemu i doliczą ci z opóźnieniem, czego ci życzę.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 02-08-2017 07:15

tak sobie przeglądałem inny program partnerski w money2money i jest straszna różnica w prowizjach... np. w comperia lead z założenia konta w millenium masz 70zł w money tylko 20zł 0_0

PS. dzisiaj założyłem kolejne konta o dziwo zaczeło naliczać mówie to fajnie... założyłem 4 konta naliczyło 3.... 4 już nie naliczyło... po 15 minutach te 3 znikło też.... zostały znowu dwa i sytuacja powtarza się jak ostatnim razem zaliczyło dwa banki reszta albo wyparowała nie wiem co jest grane... konta załozone z innej przeglądarki na czysto z cache i innego ip