Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Szeejdi - 28-06-2017 17:36

Czekam na update tabeli bo wyglada zachecajaco ten sposob Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - RafaelMarston - 01-07-2017 16:23

Wystartowała firma 3P company gdzie pomagają zarabiać w CL, polecam z nimi współpracować Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 07-07-2017 09:55

rozumiem że na comperialead nie da się zgłosić do wielu banków naraz? trzeba czekać na zaakceptowanie pierwszego itd. ?

już nieważne po prostu tabela jest już grubo niezaktualizowana Tongue


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 07-07-2017 11:45

(28-06-2017 17:36)Szeejdi napisał(a):  Czekam na update tabeli bo wyglada zachecajaco ten sposob Smile

@[Szeejdi] ogarnę to pod koniec przyszłego tygodnia, teraz na wakacjach jestem i jak wrócę to wszystko zaaktualizuję. Wink

(07-07-2017 09:55)marazis napisał(a):  rozumiem że na comperialead nie da się zgłosić do wielu banków naraz? trzeba czekać na zaakceptowanie pierwszego itd. ?

już nieważne po prostu tabela jest już grubo niezaktualizowana Tongue
@[marazis] da się tak zrobić, akceptują od razu wszystkie zgłoszenia, tabela była aktualizowana około 2tygodnie temu - jednak opisów nie dodałem, zaraz to wszystko zaaktualizuję Smile
Tabela została uzupełniona i zaaktualizowana dzisiaj.
Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yFBpBnlWVBF9gkr2KfuxPZdKx6wMAhSz19pLMK5p_wc/edit#gid=0
W razie pytań proszę pisać tutaj, jak ktoś będzie szukał informacji to będzie mógł je znaleźć tutaj, a tak to piszecie do mnie na priv i ja wam odpisuję, a co druga osoba zadaje te same pytania.. Wink
Jak się ogarnę po urlopie to zrobię takie "FAQ" z podstawowymi pytaniami i odpowiedziami.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Szeejdi - 08-07-2017 18:33

Super tabelka jest po updatcie Smile
Jeszcze mam pytanie kiedy najlepiej zastrzec kartę Credit Agricole oraz w Nest Banku? A i jeśli chodzi o bonus za transakcje kartą lub blikiem to przelew blikiem na telefon tez sie liczy? Czy w Millenium kartę zastrzegamy od razu czy czekamy ok 2 tyg?
Pozdrawiam


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - marazis - 10-07-2017 13:15

też macie problem z zatwierdzeniem waszego zgłoszenia do ING bank ? bo wszsytkie inne mi zaakceptowali szybko a ten już 3 dni stoi na statusie oczekującym na akceptacje

chciałem założyc konto w aliorze : "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Skontaktuj się z administratorem. " 3 razy próbowałem z innej przegladarki też i nic...


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 12-07-2017 15:07

(08-07-2017 18:33)Szeejdi napisał(a):  Super tabelka jest po updatcie Smile
Jeszcze mam pytanie kiedy najlepiej zastrzec kartę Credit Agricole oraz w Nest Banku? A i jeśli chodzi o bonus za transakcje kartą lub blikiem to przelew blikiem na telefon tez sie liczy? Czy w Millenium kartę zastrzegamy od razu czy czekamy ok 2 tyg?
Pozdrawiam

@[Szeejdi] - karty w nest banku i CA nie trzeba zastrzegać - jest w 100% darmowa (przy zamykaniu konta bankowego, karta automatycznie też zostaje zamknięta, w CA do 27 roku życia karta jest darmowa).
Jeśli chodzi o transakcje Blikiem lub kartą, to chodzi o transakcje zakupowe w sklepach, przelewy tutaj nie liczą się do tego.
W Millenium kartę zastrzegamy po 2-4tygodniach, powód jest taki, że pierwsze 2 miesiące są bez opłat, więc jak zastrzeżemy w ciągu pierwszych 30dni, to żadnych opłat nam w kolejnym miesiącu nie naliczą. Smile

(10-07-2017 13:15)marazis napisał(a):  też macie problem z zatwierdzeniem waszego zgłoszenia do ING bank ? bo wszsytkie inne mi zaakceptowali szybko a ten już 3 dni stoi na statusie oczekującym na akceptacje

chciałem założyc konto w aliorze : "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Skontaktuj się z administratorem. " 3 razy próbowałem z innej przegladarki też i nic...

@[marazis] - w sumie w ING też mam status oczekujący od ponad tygodnia, napiszę do nich na meila to zobaczę co odpowiedzą. Co do Alior Banku - trochę się wycwanili i chcą żeby zakłądać konto przez telefon (wtedy nie dostaniesz prowizji z programu partnerskiego) - więc możesz zadzwonic i dowiedzieć sięo co chodzi, jak powiedzą, że ie ma opcji założyć przez wniosek, tylko telefonicznie - to nie zakładaj tego konta.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - greex - 12-07-2017 17:10

U mnie Alior normalnie wczoraj wieczorem przez link zaskoczył. Zrobiłem wniosek i jutro ma być kurier.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Szeejdi - 12-07-2017 19:29

@adrian018 Dzięki Smile Mam jeszcze pytanie co do samej Comperii. Jak długo trwa weryfikacja wniosków? Bo od dłuższego czasu mam status "Przekazany do banku" lub "Trwa weryfikacja". Mam też coś takiego, że dwa wnioski (które złożono 12dni temu) do Credit Agricole oraz ING nie wyświetlają się w liście wniosków. Trzeba czekać, czy pisać do nich reklamacje?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 12-07-2017 23:27

(12-07-2017 19:29)Szeejdi napisał(a):  @adrian018 Dzięki Smile Mam jeszcze pytanie co do samej Comperii. Jak długo trwa weryfikacja wniosków? Bo od dłuższego czasu mam status "Przekazany do banku" lub "Trwa weryfikacja". Mam też coś takiego, że dwa wnioski (które złożono 12dni temu) do Credit Agricole oraz ING nie wyświetlają się w liście wniosków. Trzeba czekać, czy pisać do nich reklamacje?

@[Szeejdi]
Weryfikacja wniosków trwa ok 3-6tygodnii (wiem długi czas oczekiwania niestety)
Co do tych 2 wniosków, to poczekaj do czasu, aż inne zmienią status, jeśli inne zmienią status, a te dalej się nie wyświetlą - wtedy złóż reklamację (musisz mieć nr umowy konta lub wniosku przy składaniu reklamacji) i jak spełniłeś warunek itp to ogarną to i pieniądze dostaniesz. Smile