Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 06-06-2017 18:14

(06-06-2017 14:40)barbeqiu1 napisał(a):  Jak wygląda sprawa z zamknięciem kont bankowych? Bez problemu je zamknę?

Bez problemu.
Polecam zapoznać się z tą stroną: http://zamknijkonto.pl
tam masz opisane jak zamknąć konto w każdym banku Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Itachi198 - 11-06-2017 21:18

Poszło z refa, pomożesz w promocji meteriałów w razie czego?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - sasiad - 17-06-2017 21:24

(06-06-2017 18:14)adrian018 napisał(a):  
(06-06-2017 14:40)barbeqiu1 napisał(a):  Jak wygląda sprawa z zamknięciem kont bankowych? Bez problemu je zamknę?

Bez problemu.
Polecam zapoznać się z tą stroną: http://zamknijkonto.pl
tam masz opisane jak zamknąć konto w każdym banku Smile


Po jakim czasie najrozsądniej zamknąć konto, by zaliczyli wnioski?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - twardy - 17-06-2017 21:25

Kiedy spelnisz warunki, ktore sa w regulaminie i dostaniesz kase za rejestracje Big Grin


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - ostry121 - 19-06-2017 17:24

Obecnie ciężko cokolwiek zdziałać w temacie polecania kont.... 300 wejść na strone, około 80 rozesłanych wiadomości, 70 z groszem wejść we wnioski, a założone konta 3...


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - twardy - 19-06-2017 17:34

Straszne, tym gorzej, ze mala konkurencja w tym temacie, co nie? Lol


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - ostry121 - 19-06-2017 18:25

No konkurencja dość spora i ludzie jak słyszą konta bankowe to reagują strasznie..


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 23-06-2017 00:57

(11-06-2017 21:18)Itachi198 napisał(a):  Poszło z refa, pomożesz w promocji meteriałów w razie czego?

@[Itachi198]
Ale żartowniś z Ciebie, ja z tego kilka złotych mam i już w sumie w tym temacie nie działam, a ludzie dalej do mnie piszą, ciekawi mnie czy jest jeszcze sens się dalej w to bawić bo widzę, że comperia oferty dalej ma na konta bankowe.. Big Grin

(19-06-2017 18:25)ostry121 napisał(a):  No konkurencja dość spora i ludzie jak słyszą konta bankowe to reagują strasznie..

@[ostry121] Temat jest dobrze przeorany, ale jak się postarsz i pogłówkujesz i trochę się przyłożysz to kilka stóweczek na tym z ludzi zgarniesz, dalej można z tego ogarniać kilka tysięcy przy dobrych wiatrach, trzeba tylko znaleźć sposób na znajdowanie ludzi, którzy potrzebują konta bankowego lub takich, którzy założą 1-2 konta zt woich linków, a Ty w zamian pokażesz jak na tym zarobić 500zł, sporo ludzi w to wejdzie, jeśli im to dobrze wyjaśnisz, jeśli wyjaśnisz im to źle i będzie to wyglądało 'strasznie' (zamykanie kont itp) to nikt nie wejdzie - norma Smile

Temat ogarnięty.
Tabela zaaktualizowana dzisiaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yFBpBnlWVBF9gkr2KfuxPZdKx6wMAhSz19pLMK5p_wc/edit#gid=0
Opisy do kont itp dodam w weekend, bo muszę usiąść i regulaminy przepatrzeć czy tam kruczków nie ma, myślę, że temat ma się lepiej niż miał się kilka miesięcy temu, więc można śmiało działać (ja z comperii zlecam co miesiąc wypłaty po ok 200zł bo z poleconych wpada i pieniadze mi cały czas przychdozą na konto bankowe od nich, więc płacą normalnie i mają sporo nowych ofert) Smile



RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Onyke - 26-06-2017 12:14

Cytat:j) gdy Partner lub inne podmioty na jego zlecenie podejmują czynności pozornego
zainteresowania produktem (w tym podają nieprawdziwe dane bądź podają dane celem
pozornego zainteresowania produktem), a także inne czynności mające na celu wyłudzanie
wynagrodzenia od instytucji współpracujących z Comperia.pl. Działania takie będą wykrywane i
zgłaszane do prokuratury, a dotychczasowy zarobek nie zostanie wypłacony z powodu
naruszenia Regulaminu. W przypadku, gdy wynagrodzenie zostało wypłacone Partnerowi przed
ustaleniem zaistnienia działań niedozwolonych, Comperia.pl podejmie kroki, mające na celu
odzyskanie nienależnie wypłaconych kwot.
a co z tym? Jeśli dobrze rozumiem to metoda opisana w temacie narusza ten punkt regulaminu.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 26-06-2017 13:58

(26-06-2017 12:14)Onyke napisał(a):  
Cytat:j) gdy Partner lub inne podmioty na jego zlecenie podejmują czynności pozornego
zainteresowania produktem (w tym podają nieprawdziwe dane bądź podają dane celem
pozornego zainteresowania produktem), a także inne czynności mające na celu wyłudzanie
wynagrodzenia od instytucji współpracujących z Comperia.pl. Działania takie będą wykrywane i
zgłaszane do prokuratury, a dotychczasowy zarobek nie zostanie wypłacony z powodu
naruszenia Regulaminu. W przypadku, gdy wynagrodzenie zostało wypłacone Partnerowi przed
ustaleniem zaistnienia działań niedozwolonych, Comperia.pl podejmie kroki, mające na celu
odzyskanie nienależnie wypłaconych kwot.
a co z tym? Jeśli dobrze rozumiem to metoda opisana w temacie narusza ten punkt regulaminu.

Wiesz regulamin to jedno, rzeczywiste działania to drugie. Smile
Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, co najwyżej dostawałeś meila, że masz zaprzestać takich działań bo inaczej zostanie to pociągnięte na drogę sądową, a w najgorszym przypadku dostawało się bana na konto ( z takimi rzeczami się tylko spotkałem ).
Nie jesteś w stanie tego zrobić na dużą skalę 'udając' i Comperia ma pieniądze z tego i Ty je masz, a ludziom którym polecasz te konta bankowe, to zawsze się znajdzie ktoś kto nie zamknie tego konta, albo się przekona pod wpływem rozmowy bankowca i zostanie tam na stałę i będzie trzymał swoje pieniądze. Smile
Wszyscy na tym zarabiają i póki nie dostaniesz ostrzeżenia meilowego to ja bym się takim punktem regulaminu nie przejmował Tongue