Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - magicjan1 - 27-03-2017 09:04

Witam, mieszkam z narzeczoną, otwierałem na siebie już konta Bankowe, chcielibyśmy otworzyć teraz na nią, ale zastanawiam się czy ktoś miał podobną sytuację bo w Comperii jest taki zapis;
"Z jednego adresu IP może zostać złożony tylko jeden, unikalny wniosek na powyższy produkt. Kolejne wnioski mogą nie zostać zliczone poprawnie." Można jakoś to ominąć?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - BartekCzarodziej - 06-04-2017 08:09

Mogę zakładać konto na swoje nazwisko? Tj. to samo co podałem przy rejestracji w ComperiaLead?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Xentis - 06-04-2017 16:15

Lepsza ComperiaLead czy bankier.pl?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - maciek1422 - 13-04-2017 20:28

Jak się nazywa ten drugi serwis który szybciej wypłaca pieniądze? Założyciel tematu gdzieś pisał o tym, ale nie podał nazwy.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 15-04-2017 14:34

(27-03-2017 09:04)magicjan1 napisał(a):  Witam, mieszkam z narzeczoną, otwierałem na siebie już konta Bankowe, chcielibyśmy otworzyć teraz na nią, ale zastanawiam się czy ktoś miał podobną sytuację bo w Comperii jest taki zapis;
"Z jednego adresu IP może zostać złożony tylko jeden, unikalny wniosek na powyższy produkt. Kolejne wnioski mogą nie zostać zliczone poprawnie." Można jakoś to ominąć?

Można - składasz wnioski korzystając np z internetu mobilnego (telefonu uzywasz jako routera i wlaczasz w telefonie router, logujesz się do wifi przez komputer i skladasz wnioski - wtedy masz inne ip). Swoją drogą ja tak robiłem kilka wniosków w tym samym banku z tego samego ip i jakoś wypłacali bez problemów.

(06-04-2017 08:09)BartekCzarodziej napisał(a):  Mogę zakładać konto na swoje nazwisko? Tj. to samo co podałem przy rejestracji w ComperiaLead?

Tak - możesz, ale uważaj bo teraz strasznie się czepiają o 'puste konta' i zakładanie kont tylko dla zysku, więc lepiej nie przesadź z ilością bo bana wyłapiesz Smile

(06-04-2017 16:15)Xentis napisał(a):  Lepsza ComperiaLead czy bankier.pl?

Jeszcze w styczniu-lutym rządził bankier.pl - jednak zaczeli tam banować i nawet osoby które miały konto od kilku dni wyłapały bana, mimo, że nawet wniosków jeszcze nie zdążyły poskładać, więc radzę uważać z bankierem. Comperia wypłaca obecnie pieniądze prawie 3 miesiące, więc to też ma swoje minusy

(13-04-2017 20:28)maciek1422 napisał(a):  Jak się nazywa ten drugi serwis który szybciej wypłaca pieniądze? Założyciel tematu gdzieś pisał o tym, ale nie podał nazwy.

systempartnerski - bankier.pl


----------------------------------
Co do działania w Programach Partnerskich itp to od razu mówię, że ja już z tym skończyłem - dostałem blokadę w Systemie Partnerskim i straciłem 2000zł (bo tyle miałem do wypłaty, a dali mi bana 10dni przed możliwością zlecenia wypłaty), a co do Comperii bo w obecnej chwili ma bardzo kiepskie stawki i czeka się ok 1-2miesiące na akceptacje wniosków + ok 1 miesiące na wypłate pieniędzy, więc w sumie do 3 miesięcy na wypłacenie pieniędzy trzeba czekać, a też mają coraz gorszą konwersje i odrzucają sporo wniosków, więc odnoszę wrażenie, że zarabianie na programach partnerskich już się skończyło.[/b]


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - mateusz2045 - 15-04-2017 14:42

A co z m2m


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 15-04-2017 22:18

@[mateusz2045] m2m ma kiepskie stawki i jeśli chodzi o rejestracje poleconych to robią mega problemy i nie chcą rejestrować nowych ludzi z reflinków, więc też kiepsko to wygląda.. :S


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - mateusz2045 - 15-04-2017 22:32

(15-04-2017 22:18)adrian018 napisał(a):  @[mateusz2045] m2m ma kiepskie stawki i jeśli chodzi o rejestracje poleconych to robią mega problemy i nie chcą rejestrować nowych ludzi z reflinków, więc też kiepsko to wygląda.. :S

Dziwne skoro mają kasę z nowych osób.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 16-04-2017 13:14

@[mateusz2045] też w to na początku nie wierzyłem, dzwoniłem tam nawet.. Wink
I jest dokładnie tak jak piszę, babka na telefonie to potwierdziła, że rejestracja nowych osób z reflinków jest mega utrudniona i w dodatku na facebooku wielu promotorów m2m pisało o tym i teraz nagle temat programów partnerskich przycichł, większość ludzi uciekła z m2m do comperii ( w comperii się okazało szybko, że tam też rewelacji nie ma) i niektórzy zaczeli działać w systemie partnerskim (ale tam banować ludzi z dnia na dzień zaczeli przykrywając się regulaminem) i z tego co wiem to większość olała te sprawy, a inni dalej próbuja działać w comperii lub przez m2m, ale to już nie będą tak dużę zarobki jak kiedyś.. Wink


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - mateusz2045 - 16-04-2017 13:40

(16-04-2017 13:14)adrian018 napisał(a):  @[mateusz2045] też w to na początku nie wierzyłem, dzwoniłem tam nawet.. Wink
I jest dokładnie tak jak piszę, babka na telefonie to potwierdziła, że rejestracja nowych osób z reflinków jest mega utrudniona i w dodatku na facebooku wielu promotorów m2m pisało o tym i teraz nagle temat programów partnerskich przycichł, większość ludzi uciekła z m2m do comperii ( w comperii się okazało szybko, że tam też rewelacji nie ma) i niektórzy zaczeli działać w systemie partnerskim (ale tam banować ludzi z dnia na dzień zaczeli przykrywając się regulaminem) i z tego co wiem to większość olała te sprawy, a inni dalej próbuja działać w comperii lub przez m2m, ale to już nie będą tak dużę zarobki jak kiedyś.. Wink
Zobaczymy może to przejściowe problemy i po jakimś czasie wszystko wróci do normy Smile