Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
domena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: domena (/Temat-domena-142767)



domena - vertez5 - 11-01-2017 13:39

jest jakas strona teraz co daje domene pl za darmo na domena pl niby daje ale jak biore to kaze mi zaplacic 12 zł.


RE: domena - radek0389 - 11-01-2017 14:03

Nazwa.pl


Domena - Bazor - 12-01-2017 20:19

Witam.
Chciałbym wiedzieć czy znacie jakieś strony na których miałbym możliwość kupna domeny z końcówką .pl,
która nie byłaby obciążająca porfela jeśli miałbym zamiar ją przedłużyć.
Jakieś propozycje?


RE: Domena - nitram - 12-01-2017 20:58

Na az.pl, home.pl i podobnych masz promocje za 0 zł albo za 1zł domeny z końcówką .pl jednak za przedłużenie zapłacisz jakieś 90-100 zł około. ale nie jesteś zmuszony do przedłużenia, albo kupujesz np na ovh za 13 zł na rok a potem odnowienie masz za 50 zł


RE: Domena - Bazor - 12-01-2017 21:03

Patrzyłem już 10 pozycji w googlach o domenach właśnie i każda żąda dość sporej sumy za przedłużenie, takich jak podałeś.
No cóż, będę jeszcze szukał, jak nie to kupię już na ten rok w nazwa.pl bo akurat tam mam hosting. Ciekaw jestem jak kończą takie popularne domeny jeżeli ich ważność się skończy.
Na pewno się nie rozpływają tylko ktoś na nie poluje? Big Grin Tak z ciekawości chciałbym wiedzieć jak to wygląda


RE: Domena - nitram - 12-01-2017 22:52

Dla jednych ta suma to dużo dla innych nie, jeśli strona jest dobra przynosi rocznie 10 000 zł zysku to 100 zł za odnowienie to pryszcz, nawet przy małych zarobkach rzędu 1000 zł rocznie opłaca się odnowić.


RE: Domena - radek0389 - 12-01-2017 23:04

Jeśli projekt, do którego potrzebujesz owej domeny jest przemyślany i zwiastuje zarobki, to lepiej kupić ją za 13 zł i przedłużyć potem za około 50. Natomiast jeśli bierzesz się za cos na wariackich papierach, bardziej na chybił-trafil, to można za 0 zł. Jeśli po roku nie zarobiles nawet na hosting i 123 zł na przedłużenie domeny, to oznacza ze należy to porzucić i tyle. Jeśli zarobki sa zadowalające, to placisz ta wygorowana kwotę i od razu zmieniasz operatora by od następnego roku płacić uczciwe pieniądze.


RE: domena - słupi - 16-01-2017 14:34

Dokładnie, nazwa.pl dosyć często "rozdaje" darmowe domeny na rok Wink


RE: domena - poster - 26-01-2017 16:35

Nie patrzcie na cenę rejestracji, tylko na cenę przedłużenia. Jeśli rejestracja jest darmowa, to może się okazać, że przedłużenie domeny to 120 zł ;-) Ale róbcie jak uważacie ;-)


RE: Domena - poster - 26-01-2017 16:41

Nazwa ma jedne z najdroższych usług. Co najlepsze - płacąc więcej i tak nie dostajecie nic dodatkowo. Mało tego - support czy panel zarządzania mogą być nawet dużo gorsze, tak więc korzystanie z tego jak dla mnie totalnie mija się z celem.